Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Önemsediğiniz veya takibini yaptığınız olaylar, işler, planlar veya konular istediğiniz şekilde ilerlemiyorsa veya istediğiniz sonuçları vermeyeceğini düşünmeye başlarsanız, inisiyatif kullanmanızda fayda var. Maddi konuları ve iş hayatınızla ilgili gelişmeleri ön plana almak isteyebilirsiniz. İlerlemeyi hedefliyor ve daha güvenli ilerlemek istiyorsunuz. Arkadaşlar ve sosyal aktiviteler kanalıyla yeni maddi fırsatlar söz konusu olabilir. Bol bol sosyalleşmekte fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Duygusal açıdan hoş bir gün geçireceksiniz fakat fiziksel anlamda çok yorulacaksınız, çünkü birikmiş işlerinizin vadesi dolu ve bugün bu işlerinizi bitirmek için yoğun çabalar harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bir konuyla ilgili bir tartışmada kendinizi savunmaya çalışacaksınız ve başarılı da olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Kendi çıkarlarınızı hiç düşünmeden hareket ediyorsunuz. Mali sorunlarınızı gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Bir arkadaşınızla aranızda verilen sözlerin y erine getirilmemesi konulu bir tartışma yaşanabilir. Hem olayı hem de durumu gözünüzde çok fazla büyütmemeye, kişilerin rollerini gereğinden fazla önemsememeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Çok daha somut ve ayakların yere bastığı planlar yapıyorsunuz. Ani bir kararla eve ait değişiklikler gündeme alınabilir. Ailenizle olan bağlardan uzaklaşma çabanız ise üzerinizde baskı kurmakta. Böyle bir dönemde iş hayatınıza yansıyan sorumluluklar da göze çarpıyor. Her açıdan dengeli ve ölçülü hedefler koymakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Başarınızın karşılığını hem maddi hem manevi olarak görüyorsunuz. İş yerinizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Taraf olmaktan özellikle kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Bir satış işiniz var yakında. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşecek.Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli yerlerde dolaşıyor. Çok acele olarak transferi gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Bir an önce harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsızlık içine girebilirsiniz. Sağlığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed