Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Belirsizlikler veya ne yaptığının farkında olmayan kişiler sizi yıpratabilir ve bir sonraki adımınızı atmakta zorlanabilirsiniz. Belli evrakları (veya maddi durumunuzu) detaylı incelemeli ve seçimlerinizi bu doğrultuda yapmalısınız. Bir yanlış bir ilişkinize zarar verebilir veya stres yaratabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Gecikmiş kararlarınız ve bununla ilgili olarak gereksiz büyüttüğünüz sıkıntılarınız var. Kuralcı kişiliğinizin onarımı gecikmiş pişmanlıkları büyütmesini engellemelisiniz. Uzaktan izleyici olduğunuz, daha anlaşılır gelişmelerden sonra karar vermeyi düşündüğünüz bir konuda ayak sürüyor gibisiniz. Belli kararlara varabilmeniz için yeterli netlikler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Kartınız Sihirbaz... Başarınızın ve mesleğinizin sırlarını gizli tutmaya çalışın. Birileri sizin üstünüzden amacına ulaşabilir ve size hükmetmeye çalışabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Hararetli bir takım konuşmaların ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Bir ileri safhası kavga olacaksa eğer tansiyonu düşürmek gerekir. Herkes kendi fikrini heyecanla savunabilir ancak bu, dayatma aşamasına varmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Ev ve aileye ilişin sorumluluklar artık bitiyor. Kendinizi rahat hissedeceğiniz konular gün ortasından sonra dikkat çekecek. Dinlenmek, hayatınıza renk katan konulara yönelmek sizi mutlu edecek. Hayatın olumlu yanlarını yaşayarak güç toplayabilirsiniz. Sevgi ilişkilerinde ihtiyacınız olan paylaşımları önemsemeli, girişken olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
İş dışı özel bir konu iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz. İş yaşamınıza verdiğiniz önem, sizi bazı takıntılardan kurtarabilmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
İlişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmelisiniz. Bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar yapıyorsunuz. Biriktirdiğiniz bir parayı istemediğiniz halde harcayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Gecikmiş bir alacağınız bugünlerde sizi yollara düşürebilir. Borçlunuzun rahatlığına hiç bir anlam veremiyorsunuz. Ailedeki sistemsiz para kullanımından şikayetçi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ağustos 2018)
Tecrübeyi yaşla çok özdeşleştiriyorsunuz. Bu size bazı yanılgılar getirebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed