Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Bugün, sabrınızın sınırlarını zorlamanız gerekebilir. Yardım beklediğiniz kişiler aptalı oynayabilirler bilginize!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Akşam saatlerine doğru bazı hatırlatmalar keyif kaçırıcı olabilir. Kendinizi bugünlerde yeni sorumluluklardan sakınma ihtiyacı duyuyorsunuz. Yapıcı bir gününüzde olmanıza karşın, eşitsiz uygulamalar sizi bugün biraz tepkimeci gösteriyor. Zaman içersinde birtakım yararlı görüşmeler söz konusu. Kendinizi frenlediğiniz konularda, sandığınız kadar zarar görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
AŞK: Bugün sosyal yaşantınızdabirtakım zorluklarlakarşılaşabilirsiniz. Sinirli bir ruhhali içinde olabilir ve karşınızdakikişilerle küçük tartışmalaryaşayabilirsiniz.PARA: Bazı sorunlarınız olabilirfakat aklınızı iyi kullanır ve kesin kararlarverebilirseniz iş hayatında kazançlı çıkarsınız.SAĞLIK: Beklenmedik hatalar ya da son anda farkettiğiniz ayrıntılar sağlık masraflarınızıntahmininizden fazla olmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Zengin bir hayal gücünüz var. Bunu mesleki faaliyetlerinizde kullanırsanız başarınıza olumlu bir katkıda bulunmuş olursunuz. Espri dojazınızı iyi ayarlayın. Bazen sınırı aşıp karşınızdakini kırabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Çalışma ve iş konularına odaklısınız. Ancak iş arkadaşlarınızın alıngan veya gergin olduğu bir gün olabilir. Konuşmaların tartışmalara dönüşme ihtimali çok yüksek. Aynı durum üstleriniz içinde geçerli olacak. Bu yüzden sabırlı ve dikkatli olmanızda yarar var. Gün içinde anneye dair gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlginize ve yardımınıza ihtiyaç duyulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Bir çalışma arkadaşınıza karşı güven dolusunuz. Arkadaşınız bu anlamda biraz ağır bir sorumluluk hissi içersinde. Sıkı çalışmalarınız devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Sıkıntısız döneminiz bu kez sizi de şaşırtacak kadar kısa sürecekSıkıntıları atacaksınız. Şansınız yaver gidecek. Şansınızın size kısa vadeli güldürü oyunları oynadığını görmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Yakın çevre ilişkilerinde hareketli ve yoğun bir gün olabilir. Çok sayıda yazışma, okuma, iletişim ön plandayken daha iyi organize ve dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed