Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Eylül 2020)
Bugün ve önümüzdeki iki gün boyunca, her konuda bazı kalıcı ve olumlu başlangıçlar yapabilirsiniz. Bununla beraber bu dönemde yapacağınız başlangıçlar zor yürüyebilirler. Yorucu olabilirler fakat bunlar başlangıç içindir ve ilerde çok verimli olurlar. Bugünle sınırlı olan etkilere gelince. Birçok şeyi abartılı olarak ele almaya eğilimlisiniz. Gereğinden fazla yemek yiyebilir ya da içki içebilirsiniz, fikirlerinizi abartılı şekilde sergileyebilir ya da tutabileceğinizden büyük sözler verebilirsiniz. Bunları kontrol altında tuttuğunuz takdirde fazla zarara girmezsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Eylül 2020)
Ay, sosyal hayatınızda gelişmelere işaret ediyor. Güçlü duygusal ihtiyaçlarınız bugün çok daha fazla öne çıkmakta. Yaratıcı çalışmalar da mümkün ama aşırıya kaçarak yanlış anlamalara neden olabilirsiniz. İlişkileriniz ve özel yaşamınızda güçlü olduğu kadar gerilimli etkiler de hissedebileceğiniz gözleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Eylül 2020)
AŞK: Aşk konusunda hayat sizezor gibi görünüyor. Gün geçtikçebazı zaferleri kazanma peşindekoşuyorsunuz. Kaybettiklerinizide düşünmelisiniz. Çok fazlatavizkarsınız. Sabrınız bu konudahiç tükenmeyecek gibi duruyor.İŞ: İşinize mantıklı yaklaşıyor ve sabırlı bir şekildeçalışıyorsunuz. Ürettiğiniz öyle güzel eserler varki her insanın hayranlığını kazanıyorsunuz.Yetenekleriniz sayesinde teklifler art arda geliyor.SAĞLIK: İhtiyatınız sağlığınızda sorun çıkarmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Eylül 2020)
Neşeli bir ortamda dostane başlayan ilişkiniz yakında duygusal yoğunlukta ilerleyebilir. Aşk rüzgarlarının esintilerine hazır olun. Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Aile büyüklerinizle tar-tışmalara girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Eylül 2020)
Burcunuzda ilerleyen Ay size büyük bir canlılık ve güven vermekte. Yapacağınız girişimlerde kendinize yeni kapılar açabilirsiniz. Kişisel alanda alacağınız yeni kararlarınız ise sonraki adımlarınızı belirleyecektir. Cesaretinizi toplamalı ve sizi yenileyen şartların içine girmelisiniz. Parasal konularda yeni başlangıçlarınızı yarına bırakmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Eylül 2020)
Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yine de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınız bugün paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı bir çok gözden geçirmelere ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Eylül 2020)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Eylül 2020)
Maddi konularda eliniz çok sıkı. Bugünlerde de harcamalarınız konusunda çok tutumlusunuz. Bugün eviniz için bazı harcamalar yapmaktan kaçınabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Eylül 2020)
İnsan hem ilginç, hem de kötü olabilir. İlginç kişilikler her zaman dikkatinizi çekiyor, onlara hemen sempati duyabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed