Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Bazı konuları dikte etmek yerine, herkesin fikirlerini alarak hareket edebilirseniz, karşınızdaki kişilerin daha iş birlikçi ve katılımcı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Aksi takdirde, ilerlemek çok kolay olmayabilir.
   (2.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Hareketli ve doyumlu bir yaşamınız var. Çevreniz her zaman kalabalık, aşk yaşamınız her zaman hareketli. Bir süredir içinizde bir şeylerin eksik olduğu duygusuyla yaşıyorsunuz. Nedenini, bir süre önce yaşadığınız bir ayrılığa bağlamanız anlaşılır bir şey. Bu duyguya kendinizi alıştırabilir, üzüntünüzün yerini tatlı bir özlemle değiştirebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Kartınız Kaynak... İş ilişkileriniz artık istediğiniz derecede ilerliyor. Farkında olmadan birtakım paralar elinizden çıkabilir. Bunun sebepleri lüks yaşam arzularınızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Eşinizle aranızda ufak sayılabilecek gerginlikler ve diğerinin üzerine fazla düşmekten kaynaklanan sıkılganlıklar yaşanabilir bugün. Biriyle birlikte olmakla sahip olmak arasındaki farkı görmeye ihtiyacınız olabilir ikinizin de.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Hayatınıza daha fazla düzen ve yabancılarla ilgili konular girmekte. Eğitim içeren konular gündeme gelirken, yeni konulara ilgi duyacaksınız. Kişisel gelişiminiz farklı görüşlere daha esnek bakmalısınız. Ufkunuzu yenilemek üzere bağlantılarınızı güçlendirmeli, kararlı olmalısınız. Uzaklardan gelecek haberler size yenilikler yapmak konusunda fikir verecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Haziran 2019)
İş çevreniz sürekli genişliyor; etrafınızda oluşan yığınak tekdüze değil. Bir yandan ilişkilerinizi çoğaltmaya bakın, bu dinamizmdir; bir yandan da ilişkilerinizi, kalite elde etmeye dönük olarak ayıklayın. Az ve öz olan, yani kaliteli olan iş hayatını giderek belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Aynı ölçüde gönül zenginliği içinde olduğunuz, aynı cömertlikleri gösterdiğiniz bir arkadaşınız, sizin kadar parasızlık yaşamıyor. Problemin onda değil, sizde olduğunu görmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Haziran 2019)
İlişkilerde daha önlemci olmanız gerekebilir. Değişen koşullar karşısında, başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed