Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bugün ailenizle birlikte ortak konuşacağınız konular evlilik ve ilişkiler üzerinde olabilir. Sizden bu konuda daha hızlı davranmanızı ve herkese eleştirel gözle bakmamanızı isteyebilirler. Ayrıca bu konuyla ilgili sizlere bir teklifte getirebilirler. Hemen bu konuda kesin hüküm vermek yerine biraz daha ılımlı davranmalı ve karşınızdaki kişiye mutlaka bir hak vermelisiniz. Yaşam yolunda ilerlerken hayatın her daim aynı gitmeyeceğini hissedebilir ve sizler de bu fikri artık daha ciddi olarak ele almak isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2018)
Arkadaş ilişkilerinde sadakat duygusuna önem veriyorsunuz. Bu anlamda yeni yaşadığınız bir olay sizi epeyce sarsmış görünüyor. Bugün yapacağınız bir ziyaret bu anlamda çok yapıcı olabilir. Bazen anlaşılmaz şekilde kendinize yabancılaşmanız bir çok konuda çok ısrarcı davranmanıza ve bu yüzden de problemli biri gibi görünmenize yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Kartınız mühür... Biriyle yollarınızıayırmak isteyebilirsiniz. Ancakkendinize pranga vurmuş gibiçevrenizi düşünerek bu durumuidame ettiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bugün içinden çıkılması zor gibi görünen bir konuyu açıklığa kavuşturmanız, bir konuda araştırma yapmanız, bir hesabın detaylarını netleştirmeniz beklenebilir. Rahat olun. Bir ba şkasına güç gelen şey size çocuk oyuncağı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Artık daha ümitli olacağınız günler içindesiniz. Yeni fikirler ve geleceğe yönelik planlar sizi harekete geçiriyor. Önemli destekler bulmak konusunda şanslı bir dönem. Takım çalışmalarında somut işler çıkarmak, iş hayatının getirdiği sorumlulukları almak sizi ciddiyete davet edecektir. Yurt dışı bağlantılı organizasyonlarda ise son derece şanslı gelişmeler yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2018)
İşyerinizde duygusallığınızı çok ön plana çıkarıyorsunuz ve insanlardan olumsuz tepkiler gördüğünüz zaman iş performansınızı düşürüyorsunuz. Bu duruma dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2018)
Biriken borçlarınızın altından kalmak için bazı kimselerden yardım almak zorunda kalabilirsiniz. Hesapsız alışverişlerinizin cefasını bu günlerde çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2018)
Aşırı çalışmanın size iyi geldiğini düşünseniz de sağlığınızın bundan negatif etkilenebileceğini göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed