Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Maddi konularda kendinizi geleceğe karşı güvensiz ve bir o kadar da güçsüz hissedebilirsiniz. Ancak bir an önce kendinizi toparlayıp hedeflerinize yönelmeniz ve sosyal çevre ilişkilerinizi güçlendirerek kariyer hedefinize giden yolda ilerlemeniz gerekmektedir. Aşk ve ilişkilerde ise sadece yaşadığınız ana odaklanın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Bugün sizin için oldukça keyifli ve güzel bir gün olacak. Planladığınız işlerinizi halledecek ve önemli bir iş görüşmenizi gerçekleştireceksiniz. Özel yaşamınızdaki seçenekleriniz hayatı keyifli yaşamınıza neden oluyor. Bazı insanların eleştirilerini değerlendirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Aşk hayatınızdaki sorunlardan kurtulamamanız canınızı sıkıyor. İşinizde oldukça başarılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
“Her şeyin kontrolü benim elimde olsun” diye inatlaşmanız buna boyun eğmek istemeyen kişilerin isyanıyla sonuçlanabilir. Özellik-le evde otorite kurmanız pek kolay olmayacak gibi. Israr etmek yerine başka kişilere odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Ortaklaşa konular ve duygusal paylaşımlar sizi yorabilecek şekilde gelişiyor. Öncelikle finansal sorunlar yanında ortağın para durumuna ilişkin meseleler sizi daha fazla meşgul edebilir. Maddi konularda önünüzü daha iyi görmenizde yarar var. Parasal yatırımların riskli olabileceği şu dönem beklemede kalabilirsiniz. Eşin duygusal durumu sizi anlayışlı olmaya zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Küçük bir ödemeniz size hatırlatılacak. Bu nedenle biraz keyfiniz kaçabilir. Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2018)
Duyduklarınıza karşı biraz daha ilgili olmanızda yarar var, iş ilişkilerinizde sizi üzücü durumlara sokabilir. Söylentileri önemsemeyişiniz, bunları kabullendiğiniz gibi algılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed