Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
İlişkilerde baskıcı ve yönetici kimliğinizle ön planda olmanız karşı tarafı fazlasıyla rahatsız edebilir. Bu konuda biraz daha anlayışlı olmalı ve herkese gerektiği kadar yaşama hakkı tanımalısınız. Kimse sizin olmasını istediğiniz gibi bir kişi olmak zorunda değildir. Sizler nasıl değiştirilmek istemiyorsanız karşınızdaki kişiyi de bu anlamda değiştirmeye zorlamayın. İlişkilerde biraz daha fedakârcı ve anlayışlı kimliğinizi ön plana çıkartın. Görürsünüz o zaman işler daha da yolunda gidecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Girişken insanların yöntemleri ve insani değerlerde gözlediğiniz zaafları sizi olumsuz etkiliyor. Bu tür bir duygusallık, sizi belli bir zaman içersinde hayatın dışına atabilir. Hayatı, birçok yönüyle kabullenmelisiniz. Fırsatları değerlendirmede daha atak olabilirsiniz. Şansınızla epeydir süregelen küskün ilişkinize, artık bir son vermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Aşk hayatınız yolunda gitmiyor. Birinden soğuduğunuzda o kişiye yeniden güvenmeniz kolay olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Hedeflerinizin büyük olması hırslı görünmenize neden olabiliyor. Biraz daha alçakgönüllü davranarak hayal kırıklıklarının önüne geçebilirsiniz. Bir yerden beklediğiniz para varsa bugün mutlaka alacaksınız. Yeni bir aşk için hazır olun. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin. Yaşınıza göre giyinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Pek çok konuda hareketli ve gayret isteyen zamanlar başlıyor. İş hayatında artan yükler sürerken, eve ait uğraşlar zorlayıcı olabilir. Özellikle yerleşimi içine alan sorunlar karşısında yapıcı olmalısınız. Elinizdeki işleri tamamlamak üzere yakınlardan destek alabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmakta zorlanacağınız bu dönem önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Bütün işler birbiri arkasına sıralanmış durumda hangisine öncelik vereceğinizi şaşırmış durumdasınız. Ãœstelik sizi bekleyen iş gezileri de var. Bütün bunların yanında hala aklınızda yapmak istediğiniz ayrıca işler var. Bu kadar işe boğulmanız ne derece sağlıklı siz karar verin. Bir süre kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırın. Bu şekilde her işi üstünüze almak istemeniz çalışmayı sevmenizden kaynaklanıyor ama insanların sizin bu isteyinizi kullanmalarına da izin vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Duygusal anlamda yeni girişimlerde bulunmak isteyebileceğiniz bir gün. Bu durum sevgilinize güven, sağduyu ve hareketlilik kazandıracak. Fakat dikkat edilmediği takdirde kıskançlık söz konusu olabilir. Yarım kalmış tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Yakında para bakımından rahatlayacaksınız. Alacaklarınız üzerinde yoğun çalışın, borçlanmayın, planlı harcayın, gönlünüz rahat olacak. Harcamalarınızı ayın ilk günlerinde belirlemeniz de oldukça faydalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Aldığınız uyarılar sizi doğru yönlendirebilir. Sonucunu yanlış tahmin ettiğiniz bir oluşumun başlangıcındasınız, desteğe ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed