Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
İş yerinizde bir yalan ya da kandırılmadan dolayı oluşacak durumlar için kendinizi ifade etmek durumunda kalabilirsiniz. Geçmişten gelen korkularınızla artık baş etmeniz gerekiyor. Bazı eş zamanlı gelişen olaylar sizi düşünmeye sevk edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Yeni yeni şekillenmeye başlayan bazı ilişkileriniz, değişik yönelmelere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik kazançlar sağlayabileceksiniz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Ama bir konudaki bazı girişimleriniz yanlış anlaşılmaya yol açabilecek gibi. İçinde bulunduğunuz küçük çözümsüzlükler, biraz zaman gereksindirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Aşk hayatınız yolunda gitmiyor. Birinden soğuduğunuzda o kişiye yeniden güvenmeniz kolay olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Kötü gün arkadaşı bulmak zordur. Varlıklı zamanınızda daima yanınızda olanlar dar gününüzde etrafınızdan kaçışır. Bu sebeple mali olarak güçlü oluşunuz ileride yalnız kalmamanız için tek dayanak olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Yakınlar ve eve ait sorumluluklar sürmekte. Son derece kararlı ve hızlı ilerlemeniz gereken konuları dikkate almalısınız. Güvenlikle ilgili meşguliyetler ise ihmal edilmemeli. Yakınların desteği ile bu konudaki yüklerden kurtulacaksınız. Yakın çevrede yaşanan çok sayıda kalabalık ve hareket öne çıkabilir. Eğitimle ilgili yolculuklar dikkat çekici olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ocak 2018)
İş hayatınızın önü çok açık. Başarılı mesleki geçmişiniz, size yeni yeni fırsatlar hazırlıyor. Biriyle ilgili düşüncelerinizde kafa karışıklığı içindesiniz. Konuyla ilgili yeni bilgilere, güvenilir tanıklıklara ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Alışkanlıklarınızı törpüleyemezseniz toparlanmanız oldukça güç. Kendinizi biraz zorlayın. Birkaç güne kalmadan bazı para girişimleriniz olacak. Sonuçlar uzun vadede.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Girişim cesaretiniz, gözüpekliğiniz yakın çevrenizde yer yer sorumsuzluk olarak algılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed