Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Bugün iş yaşamınızda bayanlarla olan iletişimlerinizde daha dikkatli ve ılımlı olmanızda fayda vardır. İşle ilgili bazı kıskançlık ve rekabet duyguları ön planda olabilir bunlar arasında belli bir denge bulmanız zorlaşabilir. Öfke kontrolünü sağduyunuzla harmanlamalı Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. “sözüyle hareket etmeyi bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Bir süredir ihmal ettiğiniz işleriniz bugün başınızı ağrıtabilir. Gün içinde sıkıntılı ve uyumsuz bir psikoloji sergileyebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler olabilir. Bu haberlerin bir kısmı olumlu, bir kısmı olumsuz olabilir. Akşam saatleri sizin için neşeli geçebilir. Yakın dostlarınızla eğlenebilir onlarla uzun süreden beri yapmadığınız şeyleri yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
AŞK: Bugün eleştiri alabilirsinizama buna tepkiniz gecikmeyecek.Partnerinizin eleştirilerine aslaboyun eğmek istemiyorsunuz.İyiliğiniz için çabalayanpartnerinizin çabaları boşaçıkacağa benziyor.İŞ: Kendinizi güvende hissetmek için bugün çoktutumlusunuz. Bir takım yatırımlarınızı daerteleme kararı ile yok ediyorsunuz.SAĞLIK: Bugün birkaç dostunuza faydanızdokunduğu için içsel huzurunuz yerine geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Her şeyin olumlu gideceği, başarılarla dolu bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yüklü ödemeler aldıkça bunun bir kısmını yeni projelerinize kaynak olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı fazla sahiplenmeniz onu sıkabilir. Herşeye sinirlenmeyin. Daha hoşgörülü davranmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
İş ortamında sizi kısıtlayan koşullar sürmekte. Fakat önemli yenilenmeler de beklemelisiniz. Çalışma sisteminizi tamamen değiştiren koşullar size yenilik yapma şansı getirecek. Becerileriniz sayesinde oldukça hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Detaylar yanında, günlük düzeni koruma çabası içinde olmalısınız. Başkalarının yaratacağı sorunlar disiplininizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Pazar gününüzü evdeki işlerle uğraşarak geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat akşama doğru dinlenme fırsatı bulacaksınız. Zaten bu haftaya bakılacak olursa buna çok da ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Sevgilinizin ailesinden bazı insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz yine de sakin tavrınızdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, kariyerinizle ilgili bazı büyük gelişmeler söz konusu. Ancak risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Şansınıza duyduğunuz güveni fazla abartmamalısınız. Elinizdeki parayı korumanız şeklindeki düşünceler önemli. Girişimci ruhunuzu bugünlerde denetlemek, size gelecekte yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Farkında olmadan bir üzüntünün ön hazırlığını yapıyorsunuz. Kimsenin fikrine önem vermeden, almayı düşündüğünüz riskli bir karar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed