Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
İlişkileriniz toleransınızı zorluyor olabilir! Neler yapacağınız veya yapmak üzere olduğunuzu sır olarak saklamanızda fayda var. Duygusal yüzleşmeler sizi yavaşlatabilir. Sizin için neyin iyi olduğunu biliyorsunuz ve bu duruma güvenebilirsiniz. Aşk hayatınız stresi azaltabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Yorgun bedeniniz bugün sadece dinlenmek istiyor. Sizi bugün kimse yerinizden kımıldatamayacak gibi. Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Ama bu konuda sizin de bir hatanız var, konuyu bütün detaylarıyla bilmiyorsunuz. Bu davranışınızla ilgili ilerde yaşayacağınız bir pişmanlığınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Kartınız Aşıklar... Aşk hayatına taze kan geliyor adeta. Yalnız olan Oğlak'lar çekingence açılmasını bekledikleri kişiden bugün aşk teklifleri, sevgi sözcükleri alabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Bugün, parasal konularda aceleci davranmakla birçok fırsatı kaçırabilirsiniz. İhmal ettiğiniz konuların olumsuzlarına tanık olabilirsiniz. Karşınıza çıkacak ilginç teklifleri incelemeden yanıtlamayın. Küçük aksilikler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle yeni bir sayfa açmanın tam zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Dostluklarınızı ve sosyal ilişkilerinizi yeniden gözden geçiriyorsunuz. Az ama öz ilişkiler bu dönem sizin önceliğiniz. Diğer yandan iş kaynaklı takım çalışmaları güne yön verecek. Biraz stresten uzaklaşmalı, sosyal hayatın getirdiği konularda kendinize yer açmalısınız. Bu arada hayata daha esnek bakmanız gereken şartları sabırlı karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Her şeyi bir anda değiştirmeniz mümkün görünmüyor. Gecikmesinden zarar gördüğünüz konuları kendi çabalarınızla yoluna koyabilirsiniz. Bugünlerde olumsuz birtakım tepkilere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Bugünlerde parayla alakalı biraz incineceğiniz bir tartışmanız söz konusu. Birkaç alacağınız var. Bunlardan birini artık gözden çıkarmış görünüyorsunuz. Bu konuda yakında sürprizler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Küçük hataları ve bunlardan etkilenilip yaşanan küçük kırgınlıkları yinelememeyi becerebilirseniz, hepsi unutulup gidecek. Tekrarlamanız halinde ise ilişkinizi biraz yaralı bereli sürdürmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed