Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Yakın çevre ilişkilerinizde(komşular, kardeşler, teyze, hala, kuzen v.b akrabalar) zaman zaman zorlanmalar veya problemler yaşayabileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. İçi bir, dışı bir biri oluşu sizde saygı uyandırıyor.Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz. Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Mecazi anlamların bugünkafanızı kurcalayacağınıgözlemleyebilirsiniz.Bunları kafaya takmayın.Neşeli, esprili bir gün siziniçin. Tadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Size karşı uygulanan kısıtlayıcı tavırlar veriminizi düşürebilir. Bu konudaki rahatsızlığınızı amirlerinize ileterek sorunu aşabilir, performansınızı arttırabilirsiniz. Yeni bir aşk körelmiş duygularınızı canlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Sosyal açıdan sizi sorumlu kılan konular şimdilik geri planda kalıyor. Bu günlerde daha içe dönük ve yaraları sarma zamanı. Kendi içinizde çözemediğiniz sorunları daha fazla büyütmeden beklemelisiniz. Aksi halde kontrol edilemeyen gelişmeler hızlanabilir. Kişisel konularda ise son derece kararlı ve net hareket ediyorsunuz. Gücünüzü kontrollü kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Bugün, sizi oldukça meşgul edebilecek uğraşlar, detay gerektiren çalışmalar söz konusu. Bu arada iş yerindeki gelişmelere özel bir önem vermelisiniz. çalışkan, hevesli ve rahat bir başlangıç yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Yeni öneri ve tekliflere açık olmak size avantaj sağlayabilir. Bugün tek başına hareket etmektense ortaklıklara açık olmakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Bir konuda kesin karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Duygularınızı bir kenara bırakıp mantıklı olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed