Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Geleceğe yönelik yeni umutların içinizde filizlendiği bir gündesiniz. Her bakımdan beklentiler içerisindesiniz. Çevrenizdeki insanları davranışları yüzünden sorgularken, kendinizi de sorguluyorsunuz. Bu yüzden de sakin olmaya çalışıyorsunuz. Bu stresli günlerde sağlığınıza daha bir özen göstermeye çalışıyorsunuz. Sağlığınız yerinde olursa bazı şeylere daha kolay dayanabileceğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Deli... Bugün karşınıza çıkan bazı insanlardan hoşlanmayabilirsiniz. Aşırı stresli kişilerle yüzleşmekten kaçınıyorsunuz. Oysa dürüstlüğünüz nedeniyle güvendesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Duygusal nitelikte bazı konuşmalara şahitlik edebilirsiniz bugün içinde. Yakınlaşmalar ve anlayış yaratan ortamlar bugün size iyi gelecek. Transfer, taşınma, bir yerden bir yer ulaşım konularında ise sorunlar yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Olumlu etkiler hayatınıza pek çok avantaj getirdi, Bugün ortaklıklar açısından yeni sorumluluklar öncelik kazanıyor. Sizi harekete geçiren yeni öneriler alınabileceği gibi, yeni destekler göreceksiniz. Ancak özel ilişkiler ve evlilik hayatınız açısından zor zamanlar. İlişkilerde aşırı tepkisel davranabilirsiniz. Eşin beklentileri sizi zorlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bir atak yapmak istiyorsunuz. Ama onaylanma bağlamında bile desteğiniz yok. İnsanın bu kadar tek başına karar alıp uygulaması zor. Bu yüzden fikrinizi erteleme ya da vazgeçme yolunda bir karara varacaksınız. İş ortamınızda oldukça mutlu görünüyorsunuz. Bazı ufak tefek insan zaafları ara sıra can sıkıcı olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğinizde, huzursuz ve kaprislisiniz. Emir almayı sevmediğiniz için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugünlerde harcama yapacak durumda değilsiniz. Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız masraflar epeyce belinizi bükecek. Ama hepsinin karşılığını umduğunuz şekilde alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Size sıkıntı veren zaaflı yaklaşımlar kısa ömürlü. Bazı şeyleri kafanıza taktığınız ölçüde geliştiriyor ve yapay sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed