Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Maddi ve finansal konulardaki beklentilerinizle ilgili uzlaşma sağlayacağınız ve ortak fikir birliğine ulaşacağınız görüşmeler yapmanız mümkün. Sabrınızın meyvelerini toplamanıza az bir süre kala kendinizi daha iyi hissedebilir, bu kadar beklemenin vermiş olduğu rahatsızlığı kısa bir sürede yenebilirsiniz. Ancak sizler yine de hayatınızda her şey iyi gitse de maalesef bunu iç dünyanıza yansıtamadığınız için tam anlamıyla mutluluğu yaşayamayan kişilersiniz. Bir an önce bu konuya çözüm bulmanız ve kendinizi rahatlatmanız gerekir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkileriniz açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemde inatçılık temel sorun gibi duruyor. Bugünlerde ilginç ziyaretler yapabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı oldukça fazla
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Bugün anlaşmalar, sözleşmeler ve telefon konuşmaları trafiği işinizi biraz karıştırabilir. Yoğun geçen gününüz özellikle de beyninizi yoracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Evinizde yenilikler düşünebilirsiniz. Yakın akrabalarınızdan ev değiştirenler de olabilir. Bu konuda sizden yardım isteyebilirser. Duygusal yaşamınızda yeni bir başlangıca hazır almalısınız. Bu ilişki sayesinde iç dünyanızdaki güzellikleri daha iyi ifade edeceksiniz. Sağlık durumunuz çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Eldeki işleri toparlamak, başkalarına yardımcı olabileceğiniz konulara yönelmek konusunda zaman sizden yana. Hazırlık süreci içinde olduğunuz bu günleri verimli geçirebilirsiniz. Geçmişle ilgili konularla ilgilenerek bazı soru işaretlerine cevap aramalısınız. Zira bu dönem bazı konuları artık geri planda bırakmak yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Kasım 2019)
İş yaşamınızda yoğun bir gün geçirmeye hazır olun. Her zamankinden daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz yada düşüncelerinizin önemli bir kısmı işinizle ilgili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Maddi konulara ilişkin çalışmalarınızda genel bir yoğunluk olacaktır ve uzun vadeli planlar yapmaya eğilimlisiniz. Hayal gücünüz oldukça iyi çalışıyor ve sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Aşk konularında yabancısı olduğunuz sorumluluklarla tanışabilirsiniz. Etkilendiğiniz kişinin ilişkiye hazırlıksız görünmesi, bu ilişkinin başlangıcında size anlamlı sorumluluklar yükleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed