Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Geçmişten beri süregelen ve hala bugünlerde de canınızı sıkan sorunlarla baş etmek durumunda kalabilir ve bu noktada yakın çevrenizdeki kişilere karşı öfkeli tutumlar sergileyebilirsiniz. Ancak bu durum karşınızdaki kişiyi kırmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. Asıl sonuç sorunun kaynağını bulmak onun çözümü için harekete geçmek olmalıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Geleceğe yönelik yeni umutların içinizde filizlendiği bir gündesiniz. Her bakımdan beklentiler içerisindesiniz. Çevrenizdeki insanları davranışları yüzünden sorgularken, kendinizi de sorguluyorsunuz. Bu yüzden de sakin olmaya çalışıyorsunuz. Bu stresli günlerde sağlığınıza daha bir özen göstermeye çalışıyorsunuz. Sağlığınız yerinde olursa bazı şeylere daha kolay dayanabileceğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
AŞK: Soğuk tavırlarınız aslındatamamen savunma mekanizması.Aşk konusunda özgüveniniz tamolmadığı için duygularınızı açıketmekten korkuyorsunuz, karşıcinse bir türlü güvenemiyorsunuz.Böyle davranarak onu incitmeyin.İŞ: Yönetebilme yeteneğiniz tartışılmaz derecedekuvvetli. Ancak akıl danıştığınız kişilere dikkatetmelisiniz. Sizi yanlış kararlara sürükleyebilirler.SAĞLIK: Acılarınızı sessiz ve sakin yaşamayıtercih ediyorsunuz. Kendinizi tedavi ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Neşeli bir ortamda dostane başlayan ilişkiniz yakında duygusal yoğunlukta ilerleyebilir. Aşk rüzgarlarının esintilerine hazır olun. İş beklentilerinde olanlar için sevinçli haberler var. Eski bir dostunuza maddi ve manevi destek vermeniz gerekiyor. Bu onu çok mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Finansal durumunuzu yeniden tasarlamak ve temkinli ilerlemekten yanasınız. Dünden bu yana ortağın para durumu sizi zorlamakta idi. Şimdi bu durumun bir değerlendirmesi yapılabilir. En azından parasal sıkıntılarınıza başkalarının imkanları çare olacaktır. Borçlarınızla ilgili yeni arayışlar da göze çarpıyor. Eşle olan duygusal bağlarınızda bazı çözülmeler geçici görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Çoktandır aklınızda olan bir projenize bugün ilk adımı atmayı düşüneceksiniz. Umutlarınız diri olmalı. Sizi mevcut koşullarınızdan kurtaracak her tür işe açık görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Maddi konularda beklediğiniz gelişmeleri yaşayamayacağınız bir gün geçireceksiniz. Özellikle yapmak zorunda kalacağınız bir harcama sizi oldukça sıkıntıya sokacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Tepki vermeden önce düşünmeniz gerekiyor. Bugünlerde bir konudaki ilgisizliğinizle ilgili eleştiri alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed