Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Bugün hayatınızda değiştirmek veya düzenlemek istediğiniz her ne var ise bunu yapmanın tam zamanıdır. Kendinizi yaşamınızın başyönetmeni olarak kabul ederseniz düşündüğünüz her şeyi yapmanız mümkündür. Bu konuda önünüze çıkan engelleri bir bir aşacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Canınızı sıkan ama bir türlü hayatınızdan da çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman. Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu bilmelisiniz. Bugünlerde akıllı, neşeli ve baştan çıkarıcısınız. Yeni başlangıçlar için hayatınızda her şey hazır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Ağzınızdan bal damlıyor. Anlattığınız her konuyu öyle güzel süslüyor ve insanlara sunuyorsunuz ki...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Eşinizin tatlı dili bugün sizi içine çekildiğiniz kapalı ruh halinden kurtaracaktır. Yeter ki ona bunun için izin verin. Eğer dinlemek istemezseniz hiçbir güzel sözü duyamazsınız. Bu konuda bugün kendinize bir şans tanıyın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Bugün aklınızdaki programa uymakta biraz zorlanabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle iletişiminizde yorulabilirsiniz. İş arkadaşlarınızda bazı son dakika önerileri getirip planlarınızı yavaşlatabilir. İkna yeteneğinizi ve sabrınızı göstermeniz gerekebilir. Sorumluluklarınız sizi yorabilir. Sağlık konularında daha özenli olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Nisan 2018)
İşyerinizde duygusallığınızı çok ön plana çıkarıyorsunuz ve insanlardan olumsuz tepkiler gördüğünüz zaman iş performansınızı düşürüyorsunuz. Bu duruma dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Özel hayatınızla ilgili içinizde yaşadığınız ve açığa çıkarmadığınız bir problem, kendinize sakladıkça takıntı haline geliyor. Partnerinizin de problemi bilmesinde yarar olacak. Bu ortaklık sizi rahatlatabilir. Bir iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz. Parayla ilişkiniz ciddi revizyonlar gerektiriyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Nisan 2018)
İmkanlarınızı iyi değerlendiriyorsunuz. Ama kolay imkan yaratamıyorsunuz. Fırsatlara karşı çekingenliğinizi frenleyen özellikleriniz, sizi aynı zamanda da sürpriz olumsuzluklardan koruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed