Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Grup çalışmaları, arkadaşlık ilişkileri iletişim problemlerine bağlı yanlış anlaşılmalara açık olabilir 10 Ekim’e kadar. 10-25 Ekim aralığında ise, toplum önünde olduğunuz anlarda yanlış anlaşılmalara açıksınız. İfadelerinizi doğru seçmeli ve iletişim araçlarını doğru kullanmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Bugün sizin için olumluluklarla dolu. Hafta başından beri planladığınız işlerinizi halledecek ve önemli bir randevunuzu gerçekleştireceksiniz. Özel yaşamınızdaki doyum hayata iyimser bakmanıza neden oluyor. Sizi beğenip örnek alan biri, bugün bir konuda sizi eleştirebilir. Kendinizi savunmaya geçmeden önce eleştirisinin doğru olup olmadığını değerlendirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Kartınız Yargılama... Bugün önsezilerinizin güçlü olduğuna inanıyor ve karşı tarafı yargılama pozisyonuna girmek istiyorsunuz. Oysa yargılamak istediğiniz kişilere bağlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Sınav içerikli bir stresiniz, pasaport ya da vize gibi resmi bir işiniz, hukuksal bir başvurunuz varsa eğer bugün çok destekleyici bir gökyüzü olmayabilir. Özellikle mülakat tarzı durumlarda kendinizi iyi ifade edemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Bugün her yere yetişmeye çabası içine girebilirsiniz. Bu yüzden dikkat ve istikrar temaları önem kazanıyor. Eğer dikkatinizin dağılmasına izin vermezseniz pek çok işin üstesinden gelebileceksiniz. Ancak işlerinizi sırayla halletmeye bakın. Gün içinde ara sıra sağlık konuları öne çıkabilir. Kuruntu yapmak yerine daha somut adımlar atmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Özellikle mesleğiniz konusunda çevrenizle çatışabileceğiniz bir gün. Biraz daha esnek davranmanızda fayda var. Burcunuzdaki Ay ın durumu size her konuda girişimci ama ayakları yere basan bir tavır getiriyor. Aşırı duyarlı yapınız duygusal karmaşaya neden olabilir fakat sakin görünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Harcamalarınıza biraz daha dikkat ettiğiniz takdirde gereksiz zihin yorgunluklarından kurtulabileceksiniz. Bu savaşı tek başına verirseniz ruhsal olarakta çok rahatlarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Size sıkıntı veren zaaflı yaklaşımlar kısa ömürlü. Bazı şeyleri kafanıza taktığınız ölçüde geliştiriyor ve yapay sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed