Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Finansal anlamda geçmişten gelen borçlarınıza ve alacaklarınıza karşı yeni bir düzenleme getirmek için kollarınızı sıvama yoluna gidebilir, bu sorunu kökünden çözmek için artık kalıcı değişiklikler yapma yoluna gidebilirsiniz. Geçmişten getirdiğiniz ve aksaklık yaratan küçük sorunları çözüme kavuşturmakla yeni çözümlere kapı aralayabilecek, maddi anlamda kendi çabalarınızla kendi sorununuzu giderebileceksiniz. Sizin de gördüğünüz gibi istemekle yapmak arasında sadece küçük bir adım atmak yeterlidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Yarım bırakma, tamamlamama huyuna çok kızıyorsunuz. Böyle davranan insanların sizinle arkadaş olma şansı yok. Bilinçaltınızda saklı bir şeyler var. Dönüp geçmişi aradığınızda küçük yaşlardan beri çok sayıda yarım bırakılmış mutluluk bulacaksınız belki de. Sırf buna takıldığınızdan zehir gibi bir gün geçirdiniz. Bir arkadaşınızın anlamak istemediğiniz bir gerekçeyle tatilini iptal etmesi sizi çılgına çevirdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Güçlü Merkür karşısında duygularınız alt üst olabilir. Her konuda ürkek davranmanız gelecekteki başarınızı engelleyecektir. Hareketi elden bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
İş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Çevrenizde hayranlık uyandıran birisiniz. Hiç tanımadığınız kişiler bile sizinle yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Detayların önemli olduğu işleriniz için daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Gün içinde işlerinizin yanı sıra bazı kişisel randevularınız gereği dışarıda olabilirsiniz. Ertelediğiniz işlerinizi tamamlamaya bakın. Ek görevler almadan önce sağlığınızı ve ailenize ayırdığınız zamanı da göz önünde bulundurmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Şubat 2018)
İşyerinizde yakın bir dostunuzla çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz. Onun hatalarını düzeltmekten artık vazgeçmelisiniz. Dayanışmacı özelliklerinizle kendinize yapay sorunlar üretme özelliğinizden kurtulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Yaratıcı ve üretken birisiniz. Ama başarılarınız az. Çünkü başarıların tümüyle paraya endeksli olduğu düşüncesiyle kendinizi sınırlıyorsunuz. Fırsat ve para ilişkisine, olmazsa olmaz kuralı koymaktan vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Eşitsiz bir ilişkinizde karşı tarafa, size haksızlık ettiğini uygun bir tarzda anlatmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed