Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Oğlak Burcu » Oğlak Burcu Erkeği » Oğlak Burcu Kadını Aşk

Oğlak Burcu Kadını Aşk

Oğlak Burcu kadını flört ettiği kişiden kendisini etkilemesini bekler. Bir Oğlak kadını hayatının her alanında ortaya çıkan çekingen tavırlarını aşk hayatında da sergiler. Öyle ki insanlar Oğlak kadınının planlı ve soğuk bir aşk hayatı yaşadığı izlenimine kapılırlar. Bu tamamen doğru olmasa da doğruluk payı vardır çünkü aşk hayatlarında sıcakkanlı ve sadık halleri de mevcuttur. Oğlak burcu kadını aşk hayatında mutluysa, bu mutluluğu içinde yaşamaz, etrafına mutluluk yayar. Böylece kendini çok daha iyi hisseder. Ancak bu sıcakkanlı yönlerinin ortaya çıkması karşıdaki kişiye güvenip güvenmemeleri ile ilgilidir. Karşısındaki onda güven ve huzur hissettirdiğinde bu sıcakkanlı yanları da ortaya çıkıverir. Bu durumlarda onu överseniz kendini daha iyi hissedecektir. Evlilik hayatlarında sürekli ev işleriyle ilgilenmek onlara iyi gelmez. Yine de sorumluluklarını bilir, ancak hayatın getirdiği sorumlulukları müşterek paylaşmak ister.
Zamanla birliktelik yaşadıkları insana olan bağlılıkları da artar. İlişkide romantizm zamanla ortaya çıkar. Kıskançlıkları da söz konusudur. Evlenmeleri için aşk tek başına yeterli değildir, maddiyat da Oğlak kadını için önemlidir.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed