Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Oğlak Burcu » Oğlak Burcu Erkeği » Oğlak Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Oğlak Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Oğlak Burcu kadınının güçlü bir kişiliği vardır. Zeki erkeklerden hoşlanır. Kendisi uzun uzun konuşmayı sevdiğinden, onu dinleyecek erkeklerden etkilenir. Tüm istediği gerçek aşktır. Güven onun için önceliklidir. Kendisine güven verecek erkeklerden etkilenir. Önüne gelenle flört etmediği için dikkat çekmeye de çalışmaz. Maddiyata onun için önemlidir, gereksiz harcamaları sevmez ve kendisi gibi tutumlu erkeklerden etkilenebilir. Klasik ev eşyalarından, eski yapılarda bulunmaktan hoşlanır. Ev partilerini tercih eder, gece hayatına çok uzaktır. Oğlak kadını ilk andan itibaren etkisine kapılan erkeklerden hoşlanır. Buna yanaşmayacağınızı hissederse hemen uzaklaşır. Boş boş gezmeyen, işinin, ekmeğinin peşinde koşan erkekler Oğlak kadını karşısında şanslıdır.
Hayatına biraz renk katacağı bir erkeğe ihtiyaç duyar. Bir Oğlak kadını ile birlikte olan erkeğin asla yapmaması gereken şey onun duygularını küçümsemektir.Ona içten ve etkili sözlerle etkileyibilirsiniz. Yalanı ve doğruyu çok kolay ayırt eder. Ona yaşamı ciddiye aldığınızı gösterir ve güven verirseniz, Oğlak kadınıyla mutluluğu yakalarsınız.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed