Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Başarı kazanmaya, yeni fikirler edinmeye, birşeyler elde etmeye ve çekişmeli durumlarda üstün gelmeye uygun bir dönemdesiniz. Duygusal ilişkileriniz için de şanslı bir gündesiniz. Eğer duygusal ilişkilerinizde bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişki gerçekleştirebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kimseye karşı açık davranışlar sergilemeye ve şüphe uyandırıcı şeylerden kaçınmaya çalışmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Şu dönemde pek çok haksızlıkla karşılaştınız. Güçlü kişiliğiniz insnalarda hem saygı, hem korku, hem de kıskançlık yaratıyor. Ama siz tökezlemeyeceksiniz, haksızlıklara boyun eğmeyeceksiniz. Bildiğinizi söylemeye devam etmeniz çok güzel bir davranış. Kendinizle barışık olmanız en büyük silahınız olacak. Böylece kimse sizi incitemeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
AŞK: Partnerinize karşı oldukçasınırlı davranışlar içerisindesiniz.Partnerinizin size olan ilgisineaynı samimiyetle karşılıkvermiyorsunuz. Ona daha sıcakolursanız o da sizin özgüvenlihissetmenizi sağlayacaktır.İŞ: İşinize olan yoğunluğunuz yüzünden başkahiçbir şeyle ilgilenemez hale geldiniz. Kendiniziçok fazla yormadan işlerinizi halledin.SAĞLIK: İşiniz çok fazla yorulmanıza sebepoluyor. Her şeyden sıkılmaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Özel hayatınızda süregelen mutlu beraberliğiniz,sizin birçok konuya dahaiyi konsantre olmanızı sağlıyor. Karşınızaçıkan iş fırsatlarını değerlendirmekonusunda başarısızsınız. Olayları iyi değerlendiripmantığınızla hareket etmeye çalışın. Biriktirdiğinizparayı harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Duygusal huzursuzluklar ve sizi test eden gelişmeler söz konusu. Özellikle geçmişin getirdiği konuları yeniden sorgulamak isteyeceksiniz. Ancak önünüze bakmanız gereken değişimlere daha yakın duracaksınız. Şimdilik artan sorumluluklarla ilgilenmek,tamamlanması gereken işleri hızlandırmak en doğrusu. Hafta sonu daha iyimser ve belirgin şartlar içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Sesinizi duyurmak, iş ortamınızda artık parlamak istiyorsunuz. Dikkat çekme çabası içinde komik durumlara düşmemeye dikkat edin. Her şeyin bir yeri ve zamanı olduğunu hatırlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
İşinizde sizin için ters olan bir durum artık iyiye doğru gidiyor. Artık siz de bu durum karşısında tutumunuzu değiştirdiniz ve sizden daha üstün kişilerden fikir alıyorsunuz. Bu inişli çıkışlı devreyi bitirebilmek için kendi aklınıza ve zekanıza güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Harcamalarınızı biraz daha kısmanız, daha sağlam arayışlara girmeniz gerekiyor. Bugün yatırımınızı başka bir yere kaydırmanız doğrultusunda bir öneri alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Kendinizle ilgilenmeye başladığınızda hayatın size sunduklarını görebileceksiniz. Mutluluk çok yakınınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed