Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2021)
İşinizde haberleşmenizi engelleyen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Telefonunuzun, faksın ya da bilgisayarınızın bozulması söz konusu. Bu akşam ya da sabah erken saatlerde bir yürüyüş planlamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Aldığınız bir tavsiyeyi iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlayacak. Düzgün dostlar içindesiniz. Bu konuda seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğiniz ve dostluğa bakışınız da belirleyici. Yakın bir zaman içinde özel görüşmeleriniz var. Bunun ne tür bir görüşme olacağı belli olmasa da, sevinçler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2021)
AŞK: Bugün sevildiğinizi bilmekilişkinizi çok daha güçlendirecek.Kendi kafanızdan yorumladığınızbazı tarihlere karşı çıkabilir.Sabırla onun evet demesinibekleyin. Çünkü size çok aşık.PARA: İşinizi değiştirmek bugünen büyük idealiniz. Bunun için sabah saatlerindeyeni arayışlara kalkışacaksınız. Gün içindebeklediğiniz haberler gelecek, merak etmeyin.SAĞLIK: Çok çalışarak vaktinden önce bedeniniziyıpratıyorsunuz. Dinlenmeyi asla ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Sinirsel bir takım rahatsızlıklar veya gerginlikler sizin için üzücü olaylara vesile olabilir bugün. Birlikte ağlamak ve dertlenmek yerine olayın içindeki güzelliği ve gerçek derin manayı anlamalarını sağlayabilirsiniz insanların.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Kendinize daha akılcı hedefler seçiyorsunuz . Maddi durumunuzu güçlendirecek girişimler yapmak üzerde yeni adımlar atabilirsiniz. Bütçenizi toparlamak adına yeteneklerinizi kullanmaya bakmalısınız. İş hayatında başarı kazandığınız bu süreçte maddi destekler alınabilir. Yatırım planlarınızı ortak bir konu üzerinden ilerletme şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Nisan 2021)
İşyerinizde çok sabırsızsınız ve bunu çevrenizdeki insanlara da fazlasıyla belli ediyorsunuz. Amirinizle iş performansınızdan çok memnun. Yakında terfi edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Masraflarınızın azlığını göz önüne aldığınızda, birikim sağlamak için belki de ömrünüzün en uygun dönemini yaşadığınızı göreceksiniz. Oysa kendinize hiç gerekli olmayan yapay masraflar icat edip duruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Çevrenizde gördüklerinizden bu kadar çok etkilenmeniz yüzünden sıksık sorunlar yaşayabilirsiniz. Attığınız adımın yarın size ne getireceğini neler götürebileceğini iyice hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed