Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2019)
Ekonomik düzenlemeler veya günlük hayat akışınızda değişiklikler yapmanıza yardım edecek metodlar geliştirmelisiniz. Eski, ama güvenilir plan ya da yöntemlerinize dönebilirsiniz. Değişim gerilime ya da bir arkadaşınız, komşunuz veya akrabanızla kaçınılmaz durumlara neden olabilir. Evle ilgili gelişmeler olumlu sonuçlar doğurabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2019)
Sizi yıpratan koşuşturmalar içindesiniz. Hissettiğiniz, zaman, zaman aşırıya varan bitkinliğinizin altında başka nedenler aramayın. Bir kalabalık arasında zorlama olduğunu belli eden sevinçler yaşayacaksınız.Yeni tanışmalardaki, son günlerde sıkça paylaşılan ortak zevkler, bazı ihmalkarlıkları getirebiliyor. Oysa, ihmal edilenleri de bu zevklere ortak etmeniz mümkün görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2019)
Mecazi anlamların bugünkafanızı kurcalayacağınıgözlemleyebilirsiniz.Bunları kafaya takmayın.Neşeli, esprili bir gün siziniçin. Tadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2019)
Hafta sonu için bir yolculuk planınız varsa başlangıçta çıkabilecek aksilikleri ilerleyen saatlere taşımayın. Bugün her neye inanıyorsanız ya da aklınıza vicdanınıza ne daha yakın geliyorsa onu sorgulama şansı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2019)
Maddi durumunuzu göz ardı etmeyeceğiniz anlaşılıyor. Kendi kaynaklarınızı korumak ve finansal destek aramak bu dönem önceliğiniz olacak. Spekülatif konularda kritik gelişmeler olabilir. Ortak harcamalarınızı gözden geçirmek, borç alacak konularına yeterince önem vermek gerek. İş ortamında artan sorumluluklar ve düzen değişiklikleri daha fazla dikkat istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2019)
İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Bu uyumu bozan bir kişinin varlığı sizi rahatsız ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2019)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2019)
Almanız gereken ödemeleri zamanında alamamanız yaptığınız planları bozabilir. Özel durumunuzu değiştirmeniz, genel koşulların belirlediği olanaklar içinde pek mümkün görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2019)
Önceden yapmış olduğunuz bir hatayı yinelemek üzeresiniz. Karar almadan önce iki kez düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed