Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Bugün önemli ya da başarısını kanıtlamış biri size iş ya da ortaklık teklif edebilir. Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen getmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz. Bir yolculuğunuz veya sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey dostlarınızla aranızı açabilir. Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir. Eğer siz yalnız bir oğlaksanız karşı cinsten biriyle ciddi bir ilişki içine girebilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızda iyi haber ve gelişmeler olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2023)
Bugün alacağınız bir haberle heyecanlanacaksınız. Bir anda yeni hayaller kuracak ve yeni projeler tasarlamaya başlayacaksınız ama günün ilerleyen saatlerinde gelen haberin olumsuz yanlarını daha iyi göreceksiniz. Haberleşmeler konusunda sıkıntılar yaşayacağınız gibi yanlış anlamalar yüzünden de zor durumda kalacaksınız. Yakın dostlarınız ile el ele vererek her türlü olumsuzlukların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
AŞK: Geçtiğimiz günlerde kötüolaylar yaşayarak kendiniziüzmüştünüz. Ama bugün olaylarsizin lehinize dönüyor.atamayacaksınız. Artık sevgitomurcukları açmaya başladı.PARA: Maddi hayatınız son dereceolağan ve dingin görünüyor. Uzun süredir çiftmaaş almıyorsunuz ya da iş yerinizde çok grafiğiyüksek bir kazanç elde etmiyorsunuz.SAĞLIK: Aşk hayatınızda aksi giden olaylar sankiömrünüzden 10 yıl götürdü. Moralinizi bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Duygusal temalar bugün sizi etkileyecek. Hele ki ihtiyacı olan bir kişi görüp de arkanızı dönme şansınız yok. Başkaları için de bir şeyler yapmak ve gücünüzü onlara katmak isteyeceksiniz. Ancak giden sadece sizden olacaksa bir kez daha düşünün. Konuyu yakınlarınızla paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Sizin için az laf çok iş zamanı. Çalışma hayatınızda sizi oldukça yoran ve sorumlu kılan konular olabilir. Ancak bir yandan da çalışma kapasiteniz yükselmekte. Nakit ihtiyacınızın arttığı bu dönem değişik yollardan kazançlar sağlanabilir. Eldeki kaynakların kısıtlı olması ise sizi endişeli kılmakta. Ekonomi yapılması gereken bu süreçte aileden gelebilecek sürpriz destekler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2023)
Zorlanmayacağınız işleri karabasan gibi görmemelisiniz. Birçok umudun size bağlanmış olduğu bir konumda görünüyorsunuz. Hatalı tepkiler olası kazançlarınızı en aza indirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2023)
İleriki günler içinde toplu paraya ihtiyaç duyabileceğiniz bir satın alma işiniz olabilir. Bununla ilgili olarak birikiminizi arttırma uğraşı içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2023)
Bazı tercihlerinizde fazla sık elemeler, bütün seçenekleri ortadan kaldırabiliyor. Geçen zamanın size neler kaybettirdiğini fark etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed