Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2019)
İş birliği yapmak veya diğerlerinin desteğini beklemek için doğru bir gün olmayabilir veya önceden verilmiş sözlerinin arkasında durmayan kişiler sıkıntı yaratabilir. Olayların yerli yerine oturması için zamana ihtiyaç var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Eylül 2019)
Çok fedakar yaklaştığınız bir ilişkinizde, arkadaşınızın paylaşmacılığının iyice körelmesine neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Bugünlerde beklediğiniz önemli konuk, gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi bir hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2019)
Her konuya şüpheci yaklaşıyorsunuz ve partnerinizi de bunaltıyorsunuz. Ancak ikili ilişkilerde aldatılmaya meyilli bir dönem sizin için. İşinizde risk alacaksınız. Korkmayın kaybeden taraf siz olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2019)
Üzerinize çok gelindiğini ve haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Ancak bunu iş ve aşk hayatınıza yansıtmayın. Mali konulardaki uzmanlığınıza güvenenler başarılı hamleleriniz sonucunda para kazanacaklar. Aile büyüklerinizden birinin sağlık sorunlarıyla ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2019)
Sizi bekleyen pek çok değişiklik söz konusu. İlişkiler ve ortaklıkların olumlu ilerlediği bu günlerde iyimserliğiniz artıyor. Yeni ortaklıklar ya da var olanı büyütmek konusunda destek görebilirsiniz. Yeni anlaşmalar ise uzun vadeli projelerin hayata geçebileceğini gösteriyor. Eşin beklentileri karşısında daha yapıcı olmanız ve paylaşıma açık durmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Eylül 2019)
Kendinizi yorgun ve bitkin hissetseniz de elinizdeki işleri bitirmek durumundasınız. Biraz daha dişinizi sıkarsanız işini hale yola koyulacak sizde rahat bir nefes alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2019)
İlişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmelisiniz. Bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar yapıyorsunuz. Biriktirdiğiniz bir parayı istemediğiniz halde harcayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Eylül 2019)
Maddi olanaklarınızı değerlendireceğiniz ve gelirlerinizi arttırmaya yönelik çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Birden fazla alternatifi düşünmek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Eylül 2019)
Çevrenizdekiler, özellikle de sevgiliniz söylediğiniz yalanlardan bıkmış durumda. Doğru da söyleseniz yalan sanıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed