Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Zor olan yoldan gitseniz de doğal kışa uygun hareket etmeniz amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayabilir. Risk almamak, ufak tefek kazalara ve hastalıklara karşı tedbirli olmak yerinde olur. Sağlığınızı zorlayacak aktivitelerden kaçınmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sezgilerimiz kuvvetli. Hayatlarımızda olumlu ve önemli değişiklikler yapabileceğimiz kendimizi kuvvetli ve olaylar üzerinde etkili hissedebileceğimiz birkaç günün içindeyiz. İş hayatımızda ya da özel yaşamımızda sorunları çözmek daha kolay olabilir veya bu alanlarda olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Önümüzdeki veya çevremizdeki engelleri ortadan kaldırabilir veya pürüzleri giderebiliriz. Mental ve ruhsal anlamda odaklanmakta zorlanmamamız önemsediğimiz konularda istediklerimizi yapabilmemizi kolaylaştırabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Gün içerisinde zaman zaman gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle akrabalarınızla bir araya gelmemenizde fayda var. Çünkü akrabalarınızla arnızdaki fikir çatışmalarının sonucu sert bir tartışma olabilir. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Ayrıca alacağınız bşr hediye de moralinizi yeteri kadar düzeltecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Kartınız Mühür... İkna edici yeteneğe sahipsiniz. Bugün olağanüstü koşuşturmaca yaşayacaksınız. Gururlu ve kibirli duygularınızı insanlar bilinçli bir şekilde anlayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Bekârlar için aşkı bulma şansı veren etkiler var. Bugün her ne olursa olsun keyif adına bir şeyler yapıp olayların tadını çıkarmayı ihmal etmeyin. Çocuklarla ve içinizdeki çocukla iyi ilişkiler kurmanın yararını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Sizi sorumlu kılan işleri oldukça toparladınız. Kendinizi ve işlerinizi organize etmenizin sonuçlarını alıyorsunuz. Biraz yorgunlukları aşmak adına dinlenmeye özen gösterin. Gün ortasından sonra gündeminiz ilişkiler yolu ile değişecek. Yeni anlaşmaların getirdiği bir dizi değişiklik sizi meşgul edebilir. Başkalarının duygularını anlamak adına çaba göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2019)
İş yerinizde amirinizle aranızda yaşanan bir tartışmanın sonunda çok sinirlenebilir hatta işten ayrılmak isteyebilirsiniz. Böyle olası bir durumda sinirlerinize hakim olmalı ve mantıklı hareket etmeye hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Zor günlere ayırdığınız birikim, daha akılcı ihtiyaç sıralamalarıyla riskten kurtulabilir. Daha hesaplı yaşamanın yollarını aramanız gerekiyor. Ödemelerinizle ilgili geçici sevinçler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Bazı kimselere verdiğiniz tutamayacağınız sözler bugün başınızı ağrıtabilir. Artık hayır demeyi öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed