Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Fiziksel enerjiniz artınca da duygusal istekler harekete geçiyor. Bunlar biraz yorucu. Çabalarınız yoğun ve tek bir amaca yönelik olmalı. Büyük bir kazanç getirecek olan, ani bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Size hiçbir katkısı olmayan konularla uğraşıyorsunuz. Oldukça ümitli olduğunuz bazı şeyler hakkında olumsuz haberler gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Onu esen ve mutlu olduğunuz konusunda ikna edemiyorsunuz. Ama bu ilgi sizi yine de hoşnut ediyor.Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, sürekli onu düşünüyorsunuz. İnsan ilişkileriniz biraz problemli görünüyor. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Kartınız Yıldız... İnatla kendi becerinizi ve kendi gücünüzü kanıtlamak için uğraşıyorsunuz. Bu kadar ısrarcı olmayın. İş konusunda zor anlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Size karşı uygulanan kısıtlayıcı tavırlar veriminizi düşürebilir. Bu konudaki rahatsızlığınızı amirlerinize ileterek sorunu aşabilir, performansınızı arttırabilirsiniz. Yeni bir aşk körelmiş duygularınızı canlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Maddi konularda önemli bir hareketlilik gözüküyor. İş hayatınıza dair uğraşlar önem kazanıyor. Özellikle paraya dair alanlarda kendinizi güvende hissetme ihtiyacı duyabilirsiniz. Başkalarından desteklerle ilgili girişimlerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeleri mümkünse bugünlük ertelemeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2020)
İşyerinizde sizin yerinize göz diken insanlar olabilir. Yapmanız gereken tek şey patronunuza karşı biraz daha çalışkan gözükmek. Bu tür insanlara da ılımlı ve hoşgörülü yaklaşırsanız kazanan siz olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Aile içindeki bir kişinin ani rahatsızlığı sizi bir miktar masrafa sokup paradan çıkarabilir. Fakat hiç beklemediğiniz bir yerden bir destek alabilirsiniz. Kalıcı dostluklarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Yeni kurduğunuz ilişkilerin başlarında kendinizi kolayca anlatamıyorsunuz. İnsanların erdemlerinizi görmesi için zaman geçmesi gerekiyor. Bu süreç genellikle sizin zararınıza oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed