Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Maddi açıdan iyi bir gün geçirebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın artması, ya da bazı yeni kaynaklar bulmanız mümkün olabilir. Fakat alışveriş konularında bazı terslikler yaşayabilir ya da elektrikli aletlerde bazı arızalara raslayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde Venüs'ten aldığınız etki sayesinde karşı cins üzerinde olumlu izlenimler bırakabilirsiniz. Sosyal çevrenizden bazı yaklaşımlar almanız ya da bu yaklaşımları sizin gerçekleştirmeniz mümkündür. Fakat ilk anlarda bazı terslikler yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Dostlarınız arasındaki işle alakalı bir yakınlaşmaya mani olmak isteyeceksiniz. Bu konu hiç ummadığınız biçimde şekillenebilir. Aile içinde sizi çok mutlu eden biri var. Onunla ilgili bugünlerde bazı girişimleriniz olacak. Cesaretli birisiniz. Ama bir zamanlar düşünmeden gözünüzü kararttığınız birçok şeye karşı şimdi çekingenlikler gösterebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Bir konudan bir konuya atlıyorsunuz. İçinizden gelen sesi tam olarak dinlemiyor, aklınıza eseni yapıyorsunuz. Ailenizin uyarılarını dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Sağlık sorunlarınız yakın dostlarınızı da üzüyor. Düzenli beslenme ve yüksek moral bağışıklık sisteminizi geliştirerek direncinizi arttırabilir. Sevdiğiniz insanı kırdığınızı hatırlayıp bir özür borcunuz olduğunu unutmayın. Evinizde yapacağınız değişiklik için uygun bir günde bulunuyorsunuz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Daha farklı konulara yönelecek, somut işler çıkarmak konusunda becerilerinizi sergileyebilirsiniz. İş ve yaratıcılığını bir arada kullanılacağı fırsatları yönetme yetiniz olacak. Bir yandan da aşka daha fazla vakit ayırmak, başkalarını etkilemek konusunda istekli görünüyorsunuz. Olası problemlerinizi gözden geçirmek için açık yürekli olmaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2020)
İş hayatınızda sorunlar sizi çok yordu. Aynı zamanda sorunlara karşı bağışıklık kazandınız. Üzerinizde büyük bir yorgunluk var. Bu yorgunluğu en azından bir kaç gün işten uzak kalarak atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Kimi zaman en ufak bir şeyin hesabını yapıyor, kimi zamansa olmadık yerlere büyük miktarlar harcıyorsunuz. Bütçe planlamanızdaki (ya da planlamamanızdaki) bu dengesizlik ay sonunda sizi şaşırtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Arada sergilediğiniz bir tutum, bir gün sizi kendinizi beğenmez bir duruma getirebilir. Bazen yetkin olmayan insanların etkisinde kalabiliyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed