Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Ciddi kararlar vermek istiyorsunuz ama tereddüt ediyorsunuz. Hemen karar vermemekte haklısınız. Eğer ilişkinizi daha fazla devam ettirmeyi düşünmüyorsanız çok fazla tereddüt edip zaman kaybetmenizin de bir anlamı yok. Ancak ilişkinizde hatalı olan tarafın siz olma ihtimalini de unutmamalısınız. Belki de kendisine çeki düzen vermesi gereken kişi sizsiniz. Gözden kaçırmamanız gereken bir diğer noktada ilişkileriniz sırasında yakın çevrenizin söylediklerinden çok etkileniyorsunuz. İşleri biraz oluruna bırakmaya ne dersiniz. Bu nedenle olayları en ince ayrıntısına kadar düşünüp, kendinizi kandırmadan sizin için en doğru olan kararı vermeye çalışın. Ne yazık ki eleştirilere tahammül edemeyeceğiniz hassas bir dönem geçiriyorsunuz. çevreye karşı ilgisizlik ve konsantrasyon güçlükleri çekebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Bugün işlerinizin büyük bir kısmını hafifletmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Gün boyunca sakin ve neşeli oalcaksınız. Sağlığınızla ilgili ufak bir problem yüzünden arkadaşlarınızla buluşma saatiniz değişebilir. Ailenizle aranıdaki sorunlu ilişki bugünlerde düzelme belirtisi göstermekte. Bu akşam aile büyüklerinizi ziyaret edebilir onlara hediyeler götürebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Kartınız Affetme... Çok hırslısınız, amacınıza bir an önce ulaşmak istiyorsunuz. Yetenekleriniz sanki bugün keşfediliyor. Bu durum sizi hem mutlu hem de mutsuz ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Gün boyu yiyip içtiklerinizi abartmadığınız, sağlıklı olmanın önemini unutmadığınız ve rehavete kapılmadığınız sürece elinize aldığınız bütün işlere iste-diğiniz şekli vermeniz ve başarılı olmanız çok kolay olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Çok daha somut ve ayakların yere bastığı planlar yapıyorsunuz. Ani bir kararla eve ait değişiklikler gündeme alınabilir. Ailenizle olan bağlardan uzaklaşma çabanız ise üzerinizde baskı kurmakta. Böyle bir dönemde iş hayatınıza yansıyan sorumluluklar da göze çarpıyor. Her açıdan dengeli ve ölçülü hedefler koymakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Tercih sıralamanızın sonlarından bir haber alacak, ama yine de bir umut kapısıdır deyip çalacaksınız. Başvurularınıza, koşullarınıza uygun düşmeyecek biçimde seçici bakıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Ticari seyahatlerinizin ve bağlantılarınızın sonuçları olumlu sonuçlanabilir. Alışveriş yapabileceğiniz bir gün. Sevdiklerinizden size eşlik etmelerini isteyebilir birlikte hareket edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
İç sıkıntınızı paylaşmanız gerekiyor. Yalnız baş etmeye çalışırsanız, beceremeyebilirsiniz. Bir dostunuzu arayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed