Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Yaşınıza göre anne veya babanızla ya da her ikisi ile birden ters düşebilirsiniz. Sizin için her şey çok çok farklı olabilir. Durup dururken asabi patlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün geçici bir yalnızlık ve duygusal karışıklık yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde duygusal ilişkide olduğunuz kimseden fazla bir beklentiniz olmasın. Onun düşüncelerini değiştirmeye çalışmamalı, ikna kabiliyetiniz yetersiz olduğundan süregelen olayları zorlamamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mart 2019)
Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın sonunu pek o kadar hayırlı görmediğiniz için, bu mutluluğu nezaketen paylaşacaksınız. Akşam bir davet alacaksınız. Bu günlerde sağlığınızla biraz daha ilgili olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Güçlü egonuz yüzünden romantizmi unuttunuz. Sürekli sevdiğiniz kişi sizin eleştiri oklarınıza hedef oluyor. Herkese meydan okuyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Yeni tanıştığınız biri ya da ilk kez gideceğiniz bir yer sizi büyüleyebilir. Tarafsız düşünemeyecek kadar etki altında olabilirsiniz. Karar verip uzun vadeli planlar yapmadan sabredin. Güvendiğiniz bir arkadaşınızdan görüş alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Çok huzurlu olduğunuz söylenmese de pek çok engeli aşmış durumdasınız. Tek başınıza adım atamayacağınız şartları zorlamak yerine, güven ortamı yaratmaya çalışın. Başkalarının getireceği önerilerle kazançlı çıkmayı hedeflemelisiniz. Evde yaşanan yenilenmelerin getirdiği baskıya rağmen kararlı, sonuç odaklı adımlar atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mart 2019)
Ekip çalışmalarından başarıyla çıktınız. Yeterince takdir görmemeniz sizi üzüyor. İş değiştirmeyi, farklı alanlara eğilmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Turizm gibi alanlara ilgi duymaya başlamanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Rahat, huzurlu ve mutluluklarla dolu bir gün geçireceksiniz. İhmal ettiğiniz bir iş, ya da bir sevdiğinizle daha yakından ilgilenmeniz için fırsat da var, değerlendirin. Kariyerinizle ilgili istekleriniz gerçekleşiyor. İş alanında yeni pozisyonlar ve iyi bir kariyerle ilgili karşınıza fırsatlar çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mart 2019)
Uyarılara hak veriyor olmanız, uyaranlarınız için artık bir anlam taşımıyor. Parayı elde ederken gösterdiğiniz çabanın çeyreğini, parayı elde tutmak için gösterebilseniz maddi sıkıntılarınız bitecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mart 2019)
Bazı bilgileri yerinde, kaynağında değerlendirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed