Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Hedeflerinizin sabit fikir halina dönüşmemesi gerekiyor. Basit bir inattan ibaret olacak olan bu tür isteklerinize olumlu çıkış yolları bulamayabilirsiniz. Maddi açıdan iyi bir dönem geçirebilirsiniz. Yeni kazanç olanakları bulmanız, sizi rahatlatacaktır. Bazı harcamalarınızı gerçekleştirebilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Hissi ilişilerinizde bu dönem, kendinizi sıkabilirsiniz. Bu tutumunuz nispeten sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Atak ve girişken olduğunuz bir konuda biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Bugün bu konuyla ilgili bazı gelişmelerin içinde olacaksınız. Geri durmanızda yarar var. Uzak bir tanıdığınızdan onun esenlik haberini alacak, buna sevineceksiniz. Bazı durumlarda çok tez canlısınız. Aceleciliğin aslında insanı geciktirdiğini şu günlerde bir daha göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Kendinizi zorluyor karar vermek için çabalıyorsunuz. Bu kadar etki altında kalmamalısınız. İlişkinizde kötü veya iyi giden her şeyi analiz ederek hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Bu kadar katı kurallarla hareket etmeye çalışmak zorunda değilsiniz. Değişmez dediğiniz ne varsa değişmek üzere harekete geçmiş durumda. Ev hayatınızda size rağmen olanlar çileden çıkmanıza neden olabilir. Bugünü her zamankinden değişik yaşamayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Burcunuzda ilerleyen Ay size büyük bir canlılık ve güven vermekte. Yapacağınız girişimlerde kendinize yeni kapılar açabilirsiniz. Kişisel alanda alacağınız yeni kararlarınız ise sonraki adımlarınızı belirleyecektir. Cesaretinizi toplamalı ve sizi yenileyen şartların içine girmelisiniz. Parasal konularda yeni başlangıçlarınızı yarına bırakmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Kendinize duyduğunuz öz güveniniz sayesinde el attığınız her işte başarılısınız. Yeteneklerinizi sergilemeyi ve daima ön planda olmayı seviyorsunuz. Bugün iş yerinizde çözümü zor bir konuyu rahatlıkla çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler beklediğinizden farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmak gerekiyor. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar, mesleki hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli etkiye sahip olacak. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Parasal konularda şanslı gelişmeler yaşayacağınız bir gün. Bugün elinize geçecek maddi kazanımları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Bugün sevgilinizin bazı sorunları sizin de canınızı sıkabilir. Sevgilinize destek olmaya çalışmalı ve zor günlerinde onun yanında olarak sevginizi belli etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed