Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Oğlak Burcu » Oğlak Burcu Yükseleni

Oğlak Burcu Yükseleni

Yükseleni Oğlak olan kişiler son derece ciddi kişiler olup bu ciddiyetlerini de kolay kolay kaybetmezler. Yükselen Oğlaklar, olayları iyi analiz edebilen, sabırlı, inatçı, yapılan kötülük ve iyilikleri unutmayan, kuşkucu ve herkese kolay güvenmeyen kişilerdir. Çok erken yaşlarda büyük sorumluluklar alabilirler. Ne istediğini bilen kişilerdir. Asla aceleci değillerdir. İstediklerini belirler, düşünür, planlar ve sabırlı bir şekilde yerine getirirler. Yüzleri genellikle asıktır, neşeli bir kişilikleri yoktur. Melankolik bir yapıları vardır. Mütemadiyen birilerini eleştirme halindedirler ve bu davranışları sebebiyle çevrelerindeki insanlarla sıkıntılar yaşayabilmektedirler. Organizasyon yetenekleri ile iyi bir lider olmaları mümkündür.
Eleştirel olmalarının yanı sıra utangaç da bir yapıları vardır. Bu utangaç halleri özellikle ikili ilişkilerde ortaya çıkar. Olumsuz bir yönleri de aşırı hırslarıdır. Bu hırsları bazen her şeyin önüne geçebilmektedir. Paranın değerini iyi bilirler, bu nedenle kısa yoldan çok paraya kavuşma amacında olabilirler. Tutumlu oldukları için paralarını çarçur etmezler. Ancak karşılarında güvendikleri biri çıktığı zaman kesenin ağzını açmakta çekinmezler.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed