Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Bir arkadaşınız ya da meslektaşınızla birlikte yepyeni bir oluşum içerisinde olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu bilmelisiniz. karşınıza çıkan güçlüklerle baş etmeniz gerekiyor. Bugünlerde oldukça ilgi çekicisiniz. Yeni başlangıçlar için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan ama bir türlü hayatınızdan da çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
AŞK: Gereksiz işlerle uğraşarakpartnerinizden uzak kalıyorsunuz.Sizin ona karşı olan zaafınızıböylece gizlebiliyorsunuz. Aşkkonusunda şanslısınız amadeğerlendirme beceriniz yok.İŞ: İyiyi kötüden ayırmaya zamanbulamadan, önünüze gelen her teklifideğerlendirmeye uğraşıyorsunuz. Mevcut olanişlerinizle uğraşmak sizler için çok daha hayırlı.SAĞLIK: Kendinizi hastalıklara karşı korumayıbiliyorsunuz ki sağlığınızda sorun olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Bugün yapacaklarınız ya da satın almak zorunda olduklarınız için maddi imkânlarınız pek yeterli gelmeyebilir. Olsa bile sanki “harcama yapmak müsrifliktir” diyen tutucu bir havanız olacak. Bütçe ayarlaması için güzel bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Her açıdan şanslı bir dönemdesiniz. Pozitif etkilerle kendinizi geliştirebileceğiniz konular arıyorsunuz. Belki de kişisel yaratıcılığınız size yeni şanslar getirecektir. Aşk hayatınıza zaman ayırmak ve içinizden geldiği gibi davranma ihtiyacınız var. Eğlence ve gevşeyebileceğiniz uğraşlar sayesinde moral toplayabileceksiniz. Keyif verici yolculuklar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Şu andaki işinize engel olmayacak ilave bir iş arayışınız var. Girişimci bir arkadaşınız sizi bu konuda cesaretlendiriyor. Koşulları oluşturma çabalarınızda bugünlerde netice alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Sevgilinizle her zaman olduğundan daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Düşünmeden söyleyecekleriniz yüzünden canınız sıkılabilir. Alıngan bir tavır içine girmek yerine mantığınızla davranmaya çalışın. İşlere olan konsantrasyonunuz çok fazla. Bu nedenle çok çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Parasal durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler olurken iletişimsel olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bir risk göze alabilirsiniz ve çeşitli ruhsal heyecanlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Yakın bir arkadaşınız arkanızdan olumsuz şeyler düşünüyor ve bu fikrini başka insanlarla da paylaşıyor. Çevrenizdeki insanlara daha temkinli yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed