Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Terazi burcuna geçen Mars yaklaşık 1,5 ay boyunca, gözleri üzerinize çeviriyor. İlişki ve iş birliği içerisinde olduğunuz kişiler bazı şeylerin zamanında ele alınması ya da bitirilmesi konusunda ısrarcı olabilirler, ama, kendileri bu zamanlamayı yakalamakta başarısız olacağa benziyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öfkenin, hırsın ve enerjinin temsilcisi Mars diplomatik ve uzlaşmacı olmayı öğreneceği Terazi burcuna geçiş yapıyor. Yani, hepimiz atacağımız adımları hesaplayarak ve elimizden geldiğince uyumlu olmaya çalışarak ilerlemenin önemini kavrıyoruz. Yaptığımız her işe biraz estetik ve biraz sevgi katmak isteyebiliriz. Ocak ayının ilk haftasına kadar, özellikle ikili ilişkilerde, iş birliklerinde ve ortaklıklarda ‘’yalnız değil’’, ancak ‘’birlikte’’ olursak kazanabiliriz noktasına geleceğimiz günlerde olacağız. Bugüne gelince, akşam saatleri güne kıyasla daha olumlu geçebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Duygusal bir dönemdesiniz. İdeallerinize yakınlaştığınız hissi, enerjinizi daha da yoğunlaştırabilir. Bu moral durumuyla bugünlerde içinizde hissedeceğiniz coşkular size yeni kararlar aldırabilir. Sağlık konularına daha özenli yaklaşmanız gerekecek. Bu konuda, bu sıralar sürdürdüğünüz boş vermişlik, başınıza küçük dertler açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Aşk yaşamınızda hareketlilikolmasına rağmen baskılarnedeniyle mutluluğuntadına varamıyorsunuz.Kaçamaktan uzak kalın. Aksihalde evli olanların başıderde girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Geçmişte atmış olduğunuz bazı yanlışadımlar, sizi aşk konusunda birgüvensizliğe sokmuş. Bugün çalışmayahiç gönlünüz olmadığı için işte dehuzurlu vakit geçiremeyeceksiniz. Sınırlı harcamalarınızarağmen hesaplı yaşamak zorundasınız.Sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
İşe dair konularda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. İşten yana beklediğiniz bazı paralar olabilir. Bu konularda yeni bir planlama içine girebilirsiniz. Ancak yeni kararlarınızı uygulama noktasında aceleci olmayın. Biraz sabırlı olursanız daha kazançlı çıkabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarla birlikte olma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2019)
İş konulu olmayan yakın, sıcak ilişkilerin, iş hayatını sekteye uğratacağı yolundaki düşünceleriniz bugünlerde biraz yumuşayabilir. Akşam saatlerinde yenilikçi fikirlerinizi gündeme getirme fırsatınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasında uzun düşünceler, endişeler gelebilir. Para idaresinde oldukça mahir oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Bugünlerde genel dinamizminizi arttırmanız size beklenmedik artılar sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed