Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bugün hayatınızın krizlerle ve yenilik girişimleriyle dolu olacağı bir dönem yaşayacaksınız. Köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Sizin için vazgeçilmez olan kişilerden ayrılabilir ya da fikren uzak kalabilirsiniz. Bu insanların artık hayatınızda bir yeri olmadığını düşünebilirsiniz. Hayatınızda hemen hemen her konuda bazı değişiklikler yapma ihtiyacı içindesiniz. Sizin için önemli olan bu dönemde yapacağınız değişikliklerin geleceğinizi olumsuz yönde etkilememesi için doğru olanı yapmanızdır. Hislerinize güvenmeniz gereken bir dönem, daha çok mantığınızla değil de hislerinize göre hareket etmenizi öneririm.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Sosyal hayatınızı biraz hareketlendirebilirsiniz. Moral durumunuz özel uğraşlarla düzelebilir. Bu günlerde sorumluluklarınızda bazı dengeleri oturtmanız gerekecek. Bu, kafanızı kurcalayan ayrıntılara yeni çözümler getirecek. Bugün dostlarınıza öneriler götürebilirsiniz. Bu önerilerin değerlendirilmesi, bazı kırgınlıkların unutulduğu anlamına gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bugünlerde alışılmamışın dışında sabır göstererek olumlu tepkileri üzerinize çekmeyi başardınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Çıkarcı ilişkilere karşı tepki veriyorsunuz. Yakındığınız ortamdan uzaklaşmak sizin elinizde. Sevdiğinizle birlikte çıkacağınız kısa seyahat sırasında yeni dostlar edineceksiniz. Mesai arkadaşlarınızla iyi geçinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Yapılması gereken iler ve zaman alan uğraşlar var. Biriken konular ve verimli olmanız gereken önemli detaylar sizi yorabilir. Neyse ki beraber çalıştığınız kişilerle ortak hareket etme imkanı bulacaksınız. Organize olunması gereken diğer konularda ise unutkanlıklar söz konusu. Kişisel disiplininiz, değişik teknikler kullanarak ilerleme şansı yaratmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Önünüzde atlamanız gereken iki hendek var. Hazırlıksız olduğunuz aksamalar söz konusu, ama altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Hesabını bildiğiniz için, sıkışık durumlarda kendinize yettiğiniz gibi, dostlarınızın da dayanağı olabiliyorsunuz. Ertelemek zorunda kaldığınız bazı harcamalarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed