Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2019)
Sabrınızdan kaynaklanan başarı var, ciddi uğraşlar içersinde olabilirsiniz, devam edin.Aklınızdan bir değişiklik ve özellikle de ev ve yer değiştirme düşünceleri geçiyor. Konuşma ve iletişime yönelik sezgileriniz artacaktır, bu denemde yeni tanışmalar ve gelişmeler sizin için doğal olacak. Çabalarınız yoğun ve tek bir amaca yönelik olmalı. Sizi şaşırtacak bir haber almanız ihtimali güçlü. Bunu saklı tutmayıp, tartışmaya açmalısınız. Oldukça ümitli olduğunuz bazı şeyler hakkında olumsuz haberler gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2019)
Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Bugün onu arayabilirsiniz. Gözünüzün önünde yaşanan bazı olayları en son siz fark ediyorsunuz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi, sizi bu yüzden çok şaşırtabilir. Durumu daha önceden haber eden pek çok ipucunu kaçırabiliyorsunuz. Sıkı bir dost, bugünlerde gözlerinizi yaşartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2019)
Hayatın maceracı yönünü kullanmak istiyor ve tehlike yaratıyorsunuz. Aile içi sorunlarda dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2019)
Yurt dışına çıkma veya yaşam standartlarınızı değiştirme niyetiniz varsa bu günlerde karşınıza fırsatlar çıkacak. Ailenize olan sevginizi göstermelisiniz. Maddi sıkıntınız, bir arkadaşınız için yapacağınız harcamayla bugün daha çok hissedilecek. Ancak sağladığınız yardımla çevrenizde farkedileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2019)
Sizin dışınızda gelişen konular karşısında yapabileceğiniz pek bir şey yok. Daha fazla fedakarlık göstermek ve kendinizi hırpalamaktan kaçınmak gerek. Belirsizlik içeren bu zamanları beklemede kalarak geçirebilirsiniz. Bir takım planlarınızı gizlemek bazı engelleri berberinde getirecektir. Bu günlerde istediğiniz yönde ilerlemekte ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2019)
Günlük işlerinizi yoluna koyarken aşırı kuruntulu ve enerjik davranabileceğiniz bir gün. İlişkinize odaklanmanız, size bir çok konuda yeni problemler yaşatacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2019)
Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2019)
Maddi konularda bazı kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz ve beklediğiniz gelişmelerde gecikmelerin olabileceği bir gündesiniz. Bu konuda sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2019)
İş hayatınızda şansınızı açıldığı bugün aşk veya başka kompleks takıntılarla zihninizi meşgul etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed