Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Özel ilişkilerde beklediğiniz adımları atmak yerine karşı tarafın harekete geçmesini beklemek sizin için yorucu ve aynı zamanda da sıkıcı bir hal almış olabilir. Belki de bu noktada fikirlerinizi değiştirmek ve farklı yollardan kendinizi ispatlamak gerekebilir. Bazen istediğimiz şeyler hiç te kolay ele geçmeyebilir. Ancak kararlı olmamız sayesinde bize zor gözüken durumlar çok da kolay bir hal alabilir. Mücadeleci olmalı ve risk almaktan çekinmemelisiniz. Sonu olumsuz dahi olsa her adım ileriye doğru atılan bir kazanım mücadelesidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2018)
Sürprizlerle pek işiniz olmuyor. Olası hüzünlerinizden de, sevinçlerinizden de her zaman haberlisiniz. Şu günlerde kendinize haksızlık etmeye ya da haksızlığa uğramaya açık görünüyorsunuz. Çünkü bir zamandır, duygusallığınız ön planda. Sisteme, kurallara karşı duyarlılığınız, hamleci yanınızı bazen frenleyebiliyor. Yakında hazırlıklı olduğunuz bazı konularda ciddi sevinçleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Karşı cinsin çekiciliğine dayanamıyor tüm düşüncelerinizi bir anda anlatıveriyorsunuz. Ama dengenizde sarsılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Huzur ve güven içinde geçireceğiniz bir günde bulunuyorsunuz. Sevdiğiniz kişiye istediği güveni verebilirseniz beraberliğiniz daha da anlamlı hale gelecektir. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Para sıkıntılarınızı en aza indirmek için mantıklı bir bütçe planı yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
İletişim konuları size yeni ilgi alanları getiriyor. Zira medya ve yayıncılık temalarının öne çıktığı bu dönem çok işi bir arada götürmek gerekecek. Önemli yazışmaların hayata geçmesi yanında, iş hayatını ilgilendiren olumlu gelişmelerle ilgileneceksiniz. Kazançlarınıza yönelik adımlar size yeni destekler getirebilir. İşle ilgili kısa yolculuklar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2018)
Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir. Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıp gibi görmenize yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2018)
Kısa vadede problemler görünmüyor. Bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz. Ailenizin içindeki para meselesi çözüme doğru gidecek. Paranızı temkinli idare ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2018)
Kimi durumlarda ani karar vermek önemli bir avantaj sağlayabilir. Çabuk davranmanız halinde özel bir fırsatı ele geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed