Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Özel yaşamınızı kurcalamaları ve sizi yıpratmaya çalışmaları olasıdır.Eğer siz bir erkekseniz, bir kadına karşı duyduğunuz ilgi ve yakınlığın tutku haline gelerek sizi zorlaması olasıdır. Aşırı şekilde üzerine düşerek bezdirebilirsiniz. Onun size karşı takınacağı sıkılmış, isteksiz ya da ilgisiz tutumlar, abartılı ve dengesiz davranışlarınıza sebep olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bugün genel olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Gün içinde aldığınız yada alacağınız kararlardan emin olacaksınız. Bugün düşünceleriniz berrak olacak ve kolaylıkla karar alabileceksiniz. Gün içinde bazı aksayan işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yada bir süredir görüşemediğiniz aile büyüklerinizle görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bugün aile içinde veya işyerinizde oldukça asabi ve sert görünümlüsünüz. Hırsınızdan dolayı uzun süreli dostluklarınızı sonlandırabilirsiniz. Bunun için üzülen yine siz olacaksınız. Hesabınızı iyi yapmalısınız. Biliyorsunuz ki son pişmanlık fayda etmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Paraya ihtiyaç duyduğunuz bir gün olacak. Bu konuda hem risk almak geçiyor içinizden hem de güvende olmak ve temkinli olmak zorunluluğu hissediyorsunuz. Sahip olduğunuz kadarıyla yetinmeme durumu var. Risk almaktansa mülk yatırımına yönelmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Başarılarınızı destekleyen süreç başlıyor. Kendinizi iş hayatının getirdiği sorumluluklara hazırlamak ve ilerlemek durumundasınız. Tüm çabalarınızı ortaya koyarak yeni görevlere açık olabilirsiniz. Zira son dönemde otorite figürlerinin desteğini aldığınız başlangıçlar yaşadınız. Ev ve iş hayatı arasında kalmanızın getirdiği duygusal gerginliklere dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Nisan 2021)
İş yaşamınızda sabah saatleri rahat etkiler altında olacaksınız ve yeni bazı başlangıçlar yapmaya yatkın olacaksınız. Özellikle isteklerinize ulaşmak için bazı yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise iş konusunda çeşitli sorunlar gündeme gelebilir ve küçük bazı aksamalarla karşılaşabilirsiniz. Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda her zamankinden daha dikkatli olmalısınız. Girişimlerinizi sabah saatleri yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bugün iş yerinizdeki bazı kimselerin sinir bozucu tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi gayretinizle inisiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanmanız olasıdır. Ancak, bunları başarabilmeniz için çevrenizdeki bazı engelleri aşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Para durumunuz idare eder bir vaziyette fakat bu durum sizde para harcama isteği uyandırabilir. Harcamalarınıza dikkat etmek zorundasınız. Aksi takdirde maddi zorluklarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Dostluk ilişkilerinizden bazılarını sorgularken, çok fazla varsayımlarla hareket ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed