Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Ailenizden finansal anlamda destekler bulabileceğiniz harika bir gün. Eşiniz veya yakın çevre ile ilişkilerinizde maddi konularla ilgili sorunlar agresyon yaratabilecek noktaya gelebilir. Bunu yaşamak veya yaşatmak istemiyorsanız gelir ve giderinizi iyice dengelemeli ve gereksiz harcamalarınızı en aza indirgemelisiniz. Bunun haricinde eskiye dair bazı sırlar ani bir şekilde ortaya çıkabilir, dikkatli olun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Bugünlerde daha kararlı ve eli çabuk olmanız gerekiyor. Geleceğe ertelediğiniz çözümler sizin kadar sabırlı olmayabilir. Bu günler içinde sizi sosyal konularda atağa kaldıracak bazı haberleriniz var. Çevrenizdeki sıra dışı diye tanımlanan birtakım ilişkiler size yapmacık geliyor. Ama bunlardan birine duyduğunuz ilgiyi de saklamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Gününüzü keyifligeçireceksiniz. Aşktankendinizi soğumuşhissediyorsunuz. Özelliklede evli olan Terazi’leryalnız kalmak isteyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Sağlığınıza ciddi anlamda zarar veren ancak ne kadar isteseniz de bu zararı görmekte zorlandığınız bir alışkanlıktan kurtulmak için bir şansınız olabilir. Ancak öncelikle size hizmet getirmediğini kabul etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Bugün üstünüzde daha fazla yük taşıdığınız söylenebilir. Ancak kendinize mesleki alanda yeni hedefler koymakta kararlısınız. İşe ait sorumluluklar artarken, başarılı olma arzunuz yükseliyor. Ãœstlerle ilişkilerin gergin olabileceği şartları ise uyum içinde kalarak aşabilirsiniz. Aldığınız sorumluluklar sizi daha fazla fedakarlık yapmaya itecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Şubat 2018)
İşlerin birikeceği endişesi taşıyorsunuz. Çok yoğunsunuz. Ama altından kalkacaksınız, önünüz açılıyor. Aklınızdaki bir işle ilgili çok sabırlı davrandınız, çok beklediniz, ama yakında bunun karşılığını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Pişmanlığını bugünlerde yaşadığınız büyük bir ödemeniz var. Şimdiden onu toparlamaya girişmiş görünüyorsunuz. Biraz zorlanacaksınız, ama bu ödemenin de altından kalkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Size çok içten duygularla yaklaşmaya çalışan biri var. Onun geçmişteki bazı hatalarını abartarak ele almanız, bu yakınlaşma niyetini yok edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed