Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Bazı konularda kutuplaşmak veya karşı çıkma yolunu tercih etmek doğru yöntem olmayabilir. Daha orta yolcu olmanın faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Eğitime çok önem veriyorsunuz. Fırsat buldukça kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bugün bu konuda harcamalar yapacak, kültürel faaliyetlere katılacaksınız. İyi bir arkadaş çevreniz var. Bir de düşünmeden konuşma huyunuza engel olabilseniz, çevrenizde daha büyük bir sempati toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Sevdiğiniz kişi ile astrolojik açıdan uyumlu bir birlikteliğiniz var. Hem onu hem kendinizi yormayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Stresle başlayıp rahatlamaya doğru gidecek bir gün geçirebilirsiniz. Ani hiddet ve panik sorunlarınıza çözüm getirmez ancak size sağlık açısından zarar verebilir. Para alışverişlerinizde dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Dost bildiğiniz kişi sizi maddi veya manevi zarara uğratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Ãœzerinizde baskı kuran duygusal paylaşımlar sizi çaresi bırakabilir. Oysaki şartları yumuşatmak ve duygusal ilişkileri yapıcı hale getirmek mümkün. Gereksiz endişelerden sıyrılmalısınız. Ancak yatırım konularında bazı riskler var. Spekülatif düşünmemeli, akılcı adımlar atmalısınız. Bu alanda yapacağınız yeni anlaşmalar için uygun bir dönem değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
İş ilişkilerinizde bazı güvensizlikler gözleniyor. Bu güveni oturtmaya yönelik girişimlerinizde yalnız bırakılmayacaksınız. Eski bir çalışma arkadaşınız, ilginç bir öneriyle bugün kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
İlişkinizde kızgınlık yaratan açmazlarınızın sevgilinizi daha çekici biri yaptığını inkar etmeyin. Arada bir sergilediği aşırı çıkışlarını kişilik özelliği olarak kabullenmek durumunda kalacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, uzun zamandır istediğiniz bir projenizi hayata geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Kazancınızın birçok insana oranla daha tatmin edici olması, daha fazlasını hak ettiğiniz gerçeğini yok etmiyor. Ama bu anlamda gelecekten çok umutlu oluşunuz, sağlam nedenlere dayanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Kimi durumlarda ani karar vermek önemli bir avantaj sağlayabilir. Çabuk davranmanız halinde özel bir fırsatı ele geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed