Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Duygusal anlamda cesur olmanız gereken ya da risk almanız gereken durumlar oluşabilir. Gizli aşk ve ilişkilere karşı önemli bir eğilim gösterebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Sabah saatlerinde alacağınız bir haber size kısa bir hoşluk yaratabilir. Öğle saatlerinde de bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Yanlış anlaşıldığınız için küçük kırgınlıklar yaşayabilir, kendinizi kanıtlamak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir çaba içine girmek sonradan canınızı sıkabilir. Kendi hatalarınızdan çok başkalarının hatalarını daha kolay gördüğünüz için eleştiriye pek tahammülünüz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Kartınız Aşıklar... Her konuda inatla verdiğiniz değeri geri almak için çabalıyorsunuz. Böylece her an yanılma payınız çok daha belirgin hal almakta. Üzülmenize de neden yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Tutucu tavrınızdan uzaklaşın. Enerjinizin çoğunu hayatınızda ters giden şeyleri değiştirmek için kullanın. Duygularınızı açığa vurma ihtiyacı hissediyorsunuz. Bunu yaparken yanlış ifadeler kullanmayın. Sevdiğiniz kişiyle iletişiminiz dürüst, gerçek ve samimi. Hiç kimse aranızı bozamaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Gizli saklı meseleler garip bir şekilde karşınıza çıkacak. Olayları açığa çıkarmakla pek ilgilenmeyebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın kim olduklarını öğrenmekle de vakit kaybetmiyorsunuz. Öylesine farklı ve sonuca götüren bir yol seçeceksiniz ki herkes hayretler içinde kalakalacak. Çizginizi bozmayıp kendiniz için en iyi yolu seçeceksiniz. Tebrikler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Sorumluluk ve aktivite gereken konularda ön plana çıkmanız mümkün. Enerjinizi organize çalışmalara yönlendirmek isteyebilir, bu gibi ortamlarda ruhsal tatmin bulabilirsiniz. Meslek yaşantınızla ön plana çıkabilirsiniz. İletişim yeteneğiniz sayesinde pek çok sorunu çözebilir ve kazancınızda artış gözleyebilirsiniz. İş yolculukları gündemde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Bir gün müthiş bir parasızlık çekerken, ertesi gün para sıkıntınızdan kurtulmuş olabiliyorsunuz. Bu tamamen harcamalarınızdaki plansızlıkla ilgili. Parayla ilgili moral ilişkiniz sürekli değişkenlik gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Çok beklenmedik davranışıyla sizi adeta yıkan arkadaşınızın, sizinle konuşma niyetine karşılık vermeniz halinde, onu anlamakta kolaylık yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed