Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
İlişkileriniz veya iş birlikleriniz için daha fazla emek harcamalısınız. Duygu ve düşüncelerinizi açıkça dile getirebilirsiniz. Bazı kişiler sizin için iyi olmayan konularda size baskı kurabilirler. Tecrübelerinize güvenin. Hemen hemen her şeyi başarabilir konumdasınız. Tutuculuğu veya tembelliği bırakmalı ve yapılacaklar listesi hazırlamalısınız. Devamı, çok çalışmak ve zirve olacaktır. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Oldukça enerjik bir gün geçireceksiniz ve bir çok konuda kendinizi eyleme geçmeye hazır hissedeceksiniz. Düşüncelerinize ve planlarınıza sıkı sıkıya bağlı olacaksınız ve bugün sizi yolunuzdan döndürmek mümkün olmayacaktır. Bazı gerilimler yaşayabilirisiniz ancak bunların karşılığında ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir konuyu bugün sonuçlandırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Aşk yaşamınızda önemli bir değişim olmamasına rağmen sürekli onun yanında olmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Bugün Ay’ın bulunduğu konum, yakın ilişkilerinizde tepkisel davranmanıza neden olabilir. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar ve olayları duygusal bir şekilde algılamanız yüzünden işinizde istediğiniz performansa ulaşamıyorsunuz. Bu neden-le mantığınızla hareket etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Artık kendi yapmak istediğiniz şeylerin peşindesiniz. Yaratıcı konuların getirdiği heyecanla yenilikler peşinde olacaksınız. Yaptıklarınızla göz doldurmak, şans getiren fırsatlarla buluşmak size motivasyon kazandıracaktır. Sosyal hayatın içinde yer alarak ilişkilerin getirdiği keyifler yaşanabilir. Aşk ilişkileriniz de bu dönem canlılık söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Kararlılık içinde sürdürülen uzlaşmazlıklardan uzak durmak yararınıza olacak. Çözümsüzlükler karşısında ortak davranışlardan yanasınız. Farklı bakışlar sizde huzursuzluk yaratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Ancak geleceğe yönelik bazı kaygılar yaşayabilirsiniz ve dikkatsizlikler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Erdemli dostluk arayışları içindesiniz. Bu arayışınızın, çok paraya dayalı ilişkiler içinde karşılığı olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed