Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Bugünlerde, dış görünüşünüzü ilgilendiren ani değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni kişilerin ilgisini çekmenizi sağlayacak değişiklikler yapmak isteyeceksiniz ya da kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilecek rahatlatıcı ve düzenli aktivitelere(masaj, spritüel çalışmalar v.b) başlayabilirsiniz. Bazı ilişkileri sonlandırıp yeni ilişkilere başlamak türünde gelişmeler de yaşanabilir. Hayatınıza girmek isteyen ısrarcı kişiler olabilir. Güçlü veya güçlü pozisyondaki kişilerle ilişkiler gündeme gelebilir. Yanlış kişilere kapılmamaya özen gösterin. Nisan genelinde, tartışmalı ve gergin ortamlardan uzak durmalı ve ani tepki ve hareketlerden kaçınmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz! Maddi konularda ise, akıllı planlar yapmak ve daha fazla para kazanmak isteyeceğiniz zamanlardasınız sevgili Teraziler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugü meydana gelecek ay tutulması önümüzdeki 1,5 ay içinde, iş birlikleri, ikili ilişkiler, ortaklıklar, iş birlikleri, adalet, hukuk, güvenlik başlıklı veya otorite konumundaki kişilerle ilgili konularda ani gelişmeleri gündeme taşıyabilir. Sayılan başlıklarda bitişler, kopuşlar veya başlangıçlar söz konusu olabilir. Değişiminin şart olduğunu düşünmemize neden olacak olaylar yaşayabiliriz. Ani olaylar, haberler, yangınlar, saldırgan kişiler, gruplar, ülkeler, patlamalar, gaz sıkışmaları, toplu eylemler, havayla veya elektrik ya da elektronik sistemlerle ilgili sıkıntılar, çöküşler, kazalar, dünya genelinde doğal afetler v.b türünde gelişmeler gündeme gelebilir. Ne olursa olsun ani kararlar almamalı ve sakinliğimizi korumalıyız. Olaylar yatıştıktan sonra adım atmak daha kolay olacaktır. Aslında 6, 10, 15 ve 21 Mart tarihli yazılarımda asıl önemli olasılıkları detaylı şekilde ele almıştım (geçen hafta yaşadığımız olaylar da malum) o nedenle tekrar etmek istemiyorum. Merak edenler internet arşivimizden ya da instagram.com/niobeaslitemel adresinden ulaşabilirler. Bu tutulma esnasında Terazi, Oğlak, Koç ve Yengeç burcunun ikinci ondalığında doğanlar veya yükselen burçları bu burçlarda olan okuyucularımız daha stresli olabilirler veya gergin ortamlara girebilirler. Ne olursa olsun sakinliklerini korumalarında fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Çevrenizdekilerin, biraz aykırı biri olduğunuz yolundaki görüşlerini inkar eder davranışlar içindesiniz. Sözlü olarak yadsıdığınız genel kurallar içinden bazıları, sizin için oldukça önemli. Arkadaşlık ölçülerinize göre, sizin dostluğunuzu hak etmeyen biriyle kesmiş olduğunuz ilişki, bugünlerde yeniden canlılık kazanabilir. Ama istekli olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2019)
AŞK: Bugün kendinize aşırıgüven duyan, enerjik biryapıdasınız. Karşı cinsin ilkbaktığında ideal birgörüntüdesiniz. Ancak çok fazlatitiz davranış şekliniz onuuzaklaştırabilir.PARA: Aktif ve aralıksız çalışmalarınız karşılığındabugün tahsil edemediğiniz paralar canınızısıkacak. Yardım alırsanız daha rahat olacaksınız.SAĞLIK: Sürekli olumsuz düşünceleriniz sizleristrese ve depresyona sokuyor. Rahatlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2019)
O kadar çok yapmak istediğiniz şey ve hayaliniz var ki. Ancak içten içe bu kadar vesvese yapıp sonunda da özgürce hareket etmeyi beklemenin kendisi başlı başına bir hayal. Bu şekilde kendinizi demotive ederseniz ileriye dönük çıkabilecek fırsatları da kaçıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Birinci amacınız başarı olarak görünüyor. Mesleki konularda kendinize yeni hedefler belirlemek ve yönetmek kolaylaşmakta. Yaratıcılığınızı ortaya koymak, yaptıklarınızla takdir toplamak güven duygunuzu besleyecektir. Aynı zamanda yurt dışı bağlantılı girişimler açısından şanslı bir dönem. Yeni kişilerle kurulacak ilişkiler size geniş imkanlar getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Sizden beklenen enerjiyi göstermemekle birlikte zekanızla her işin üstesinden geliyorsunuz. Ama zekanın yeterli olmadığı işlerle de karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün yaptığınız bir işle ilgili takdir görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2019)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Paranın kıymetini biliyor ve bu kıymeti bilmeyenlerden adeta nefret ediyorsunuz. Çok tutumlu olduğunuz için de kendi dışınızdaki harcamalardan çok dertlisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Hesapta olmayan gelişmeler günlük yaşamınızı aniden değiştirebilir. Bugün, duygusal hareket etmemekte fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed