Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Maddi spekülasyonlarda ve şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz. Çevrenizde aniden itibarınız artabilir. Düşünceleriniz verimli, düşünce yapınız rahat, soğuk kanlı veyapıcıdır. Hangi konuda olursa olsun bütün yeni eşebbüslerinizi planlı ve sakin bir şeklide gerçekleştirebilir, sonuca ulaştırabilirsiniz. Eğer teknik konularla ilgili bir iş yapıyor veya okuyorsanız son derece başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Direnciniz yüksektir. Mutluluk ve coşkunluk hisleri içindesiniz. Bu zamanda size memnuniyet verebilecek olan bir çok olay ya da şeyle karşılaşmanız olasıdır. Yardımsever yapıdasınız. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun, kadınlarla olan dostluk ilişkileriniz verimlidir. Yeni arkadaşlıklar kurmaya eğilimlisiniz. Bu dönemde yeni bir aşk ilişkisi de geliştirebilirsiniz
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Yakın çevreniz, son zamanlardaki değişiminizi ilgiyle izliyor. Yaşadığınız coşkuyla ilgili içe dönük tavrınız, sıkı dostlarınızı rahatsız edebilir. Aile çevrenizde epeyce bir zamandır süregelen küçük bir sorun, herkesin soruna yanlış bir tutumla yaklaşması sonucu büyük bir dert haline dönüşmeye başlıyor. Bu nedenle sorunu bir süre daha yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Kartınız sihirbaz... Belirli seviyeyegelmiş,belirli insansınız. Her insandaolduğu kadar sizde de bazı kusurlarolabilir. Güler yüzünüzü asla soğukedaya bürümeyin. Faydalı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Para konusunda yaklaşımınızı değiştirmek gerekiyor. Siz onu ciddiye alırsanız ve sizin için önemli olduğunu kabul ederseniz o zaman parayla doğru bir iletişiminiz olacak. Böylece size gelmesi için bir neden doğacak. Eviniz ve ailenizle ilgili radikal adımlar atmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Bütçeniz ve nakit para durumunuzla ilgili konular gündemde. Birikimlerinizi korumanız bu dönem önem kazanıyor. Zira gereksiz harcamalar ve masraflar planlarınızı bozacaktır. Aynı zamanda bazı yanılgılar sizi üzebilir. Gelir gider dengenizi sarsmadan ilerlemenizde yarar var. Geçmişten beklediğiniz paralar konusunda pozitif çözümler bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Gün içinde çevrenizle sürekli bir iletişim içinde olacaksınız. Sürekli isteklerinizi anlatmak ve karşınızdaki insanları ikna etmek zorunda kalabilirsiniz. Kısa süreli bazı planlar yapacaksınız ve bunları uygulamak isteyeceksiniz. Zihniniz çok iyi çalışyor ve alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır. İş yaşamınızda verimli çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı işlerinizi tamamlamak için fırsatlarınız olacaktır. Beklentilerinize ulaşabileceğiniz etkiler altında olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Durumunuza asla razı olmuyor, her koşulu değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu çabanız, size hiç ummadığınız bir zamanda yepyeni gelir kapıları açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Duygusal konularda aceleci yargılar ve kararlar içindesiniz. Bu aceleciliğin yol açtığı çözümsüzlükle ilgili, yine de yapabileceğiniz çok şey var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed