Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Herkesin dikkatini çekmeye, sevilmeye ve aranmaya uygun bir gününüzdesiniz. Bugün özellikle etkilemek istediğiniz kişilerle görüşmelisiniz. Önemli kararlar alabilirsiniz. Bunlara destek olacak somut adımlar atmaktan çekinmeyin. Böylece işlerinizi sağlama alabilirsiniz. Karşı cinsten, çok beğendiğiniz ama bir türlü açılamadığınız birisinin ilgisini çekmeniz olasıdır.İsterseniz uzun süreli bir beraberliğin ilk adımlarını atabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2019)
Yeni ortamlarda bulunmak için hevesli olabileceğiniz bir gündesiniz. ikili ilişkilerinizde karşınızdaki insana göre daha akılcı davranışlarda bulunacak ve denge unsuru olacaksınız. Yaşça sizden küçük bir yakınınızla ilgili kafanızı karıştıran sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün akşam saatlerinde ailenizle bir davete katılabilirsiniz. Orada biriyle tanışabilir onunla uzun uzun sohbet edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Kartınız Hata... Burçlar kuşağının içinde uyumlu ve sanata yatkın ancak sıkça yön değiştiren biri olduğunuz biliniyor. Bugün biraz politik davranmanızda fayda var bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Maddi konulardaki tutarlılığınızı kaybediyorsunuz. Biraz daha kontrollü olmanız gerekiyor. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Duygusal anlamda cesaretli biri olduğunuz söylenemez. Sizden beklenen adımı bir türlü atamıyorsunuz. Küçük de olsa hediyeler alarak sevdiklerinizi sevindirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2019)
Bugün sizin için yorucu bir gün olacak. Rutin işlerinizin yanı sıra başka insanların işleriyle de ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Bu durum sizi bayağı bir sinirlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Yakın çevrenizden biri, kim olduğunuz ve nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Eğer ona tatlı şeyler söyleyemiyorsanız, hiçbir şey söylememek sizin için daha iyi olacak. İşyerinizde arkadaşlarınızdan biri başınızı belaya sokmaya çalışabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2019)
Maddi konularda daha çok temkinli davranmanız gereken bir gündesiniz. Uzun vadeli olarak yaptığınız bazı çalışmaların karşılığını bugün almak isteyebilirsiniz ancak bu konuda çok aceleci davranmaktan kaçınmalısınız. Maddi konularda daha çok disiplinli çalışmalar yapabilir ve riskten kaçınarak yatırımlarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2019)
Boşuna üzülüyor, boşuna vicdan yapıyorsunuz. Uzaktan bir arkadaşınızın maddi destek gereksinimine, ona izah edemeyeceğiniz engellerle karşılık veremediniz. Ama arkadaşınız sizi çok iyi anladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed