Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Maddi ve manevi olarak yenilenmek ve şu ana kadar sahip olduğunuz tabuları yıkmak yolunda ciddi kararlar almanız mümkün. Kontrolü ve istikrarı aynı anda sağlarsanız bu noktada iyi sonuçlar alabilirsiniz. Finansal açılımlarınızı oluşturacağınız önemli kariyer planlarınızı gündeme dahil edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Kişisel konularınızla daha çok ilgilenebileceksiniz. Gün yeni başlangıçlar yapmak için güzel fırsatlar sunuyor. Akşam saatleri dostluklar için ideal. Kolayca kontrol edip sonucunu kestiremediğiniz gelişmeler karşısında şaşkınlık yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
AŞK: Uyumlu ve sevgidolusunuz. Bugünlerdeçevrenizdeki herkeseadeta bir yardım meleğigibi koşuyorsunuz.Partnerinizle ilişkinizdekıskançlık söz konusu.PARA: İstikrarlısınız ancak bugünlerdesanki biri sizin istikrarınızla oynuyorgibi. Disiplininizi kaybediyorsunuz.SAĞLIK: Kararsızlığınız sağlığınızıetkiliyor. Düşünceler sizi durgunlaştırdı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Evle ilgili bir meseledeki katı tutumunuz eşinizin çileden çıkmasına neden olabilir. Siz olayın maddi tarafındasınız. Sonuçta ikiniz de olaya önyargılı yaklaşıyorsunuz. Siz kendi yargınızı anlatın. Sonra da onunkini dinle-yin. Çalkantıları durultmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
İşe ait konular ve tamamlanması gereken işler başlamakta. Öncelikle üzerinizde stres yaratan üstlerle ilişiler açısından zorlayıcı zamanlar var. Bu şartları dikkate alarak iş hayatına önem vermelisiniz. Amaçlarınıza odaklı olduğunuz bu dönem beklentilerinizi ölçülü tutmanız gerek. İşe ait bekleyen konular ve ailevi meseleler arasında mücadeleler öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Genel anlamda bugün işinizle ilgili konular yaşamınızda ağırlık kazanacaktır. Yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz ayda yeni çalışmalarda görev alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalarda istikrarlı ve net sonuçlara ulaşabilecek şekilde hareket edeceksiniz. Yöneticilik yeteneklerinizde önemli ölçüde artış olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Birkaç gün içinde parayla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz. Daha gerekli harcamalara yönelmeniz gerekiyor. Küçük paralarla büyük idealler pek mümkün olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün son zamanların rehavetini üstünüzden atmanız gerekiyor. Bugün şartlar hızla değişebilir, sizi yeni sorumluluklar bekliyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed