Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Bugün aşk ve sevgi konularında da oldukça verimli geçebilir. Fakat biraz gururlu ve kibirli davranmanız, birlikte oldugunuz kimsenin sizden çekinmesine ve size açılamamasına neden olabilir. Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye girmek için açık ve uygun olduğunuz bir dönemdesiniz. İlgi duyduğunuz insana duygularınızı çekinmeden rahatlıkla açabilirsiniz. Yalnız bir birlikteliğiniz varsa, bu dönem daha anlayışlı olmalısınız. Çünkü birlikte oldugunuz kimsenin ailevi sorunlan bu günlerde öne çıkabilir. Hatta onu moral açısından desteklemeniz gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Özel zevklerin çakıştığı arkadaşlıkların sizin için ayrı bir önemi var. Hayatınızda duygu ve mantık dengesini iyi koruyor, duygularınızı aşındıran ya da mantıksız bulduğunuz ilişkiler yaşamıyorsunuz. Birkaç yakınınızın yaşadıkları ortak sorun, sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bununla alakalı olarak, birkaç kişi yoğun bir hareketlilik içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Bugün hata yapmaya oldukça açık bir gündesiniz. Aşk konusunda itiraf edemediğiniz gizlilikleri içinizde saklıyorsunuz. Partnerinizin güven duyguları sarsılmaya başladı. İhtiyacınız olmasına rağmen yardımı reddediyorsunuz. Artık inatçı tavrınızı bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Bugün iş yerinde biraz dalgın ve dağınık olabilir, önemli ayrıntıları tamamen gözden kaçırabilirsiniz. Fakat, endişelenmeyin. Kuruntular yüzünden kendinizi huzursuz etmekten kaçının. Kazandığınızdan fazla harcama eğiliminiz sizi sıkıntıya sokuyor. Bu nedenle öncelikle tasarrufa yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Düşüncelerinizi yenilemek ve sizi harekete geçiren ilişkilere odaklanma zamanı. Medya ile ilgili bağlantıların hızlanması ile yeni konulara ve sizi geliştirecek konulara zaman ayırmaya özen gösterin. Eğitim çalışmalarınıza yeni konular dahil edebilir, farklı fikirlerden yararlanabilirsiniz. Uzun süredir yaptığınız çalışmaların son rütuşları ile yakından ilgilenme gereği duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
İş yaşamında bugün bir zafer kazanacaksınız. Çeşitli eleştiriler veya engeller yüzünden yarım kalan işinizin sizden bir an evvel tamamlanması istenecek ve bu iş ile ilgili övgü alacaksınız. Böylece hevesle yeni projelerinize de başlayacaksınız. Önemli teklifler karşınıza gelecek. İkili ilişkilerde daha ikna edici olacaksınız. Venüs iş konusunda size yardımcı olacak. İş gücünüz artacak. Yoğun çalışma ortamında bile kendinizi zinde hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Gerçekten sizin sevginize, desteğinize ve anlayışınıza şiddetle ihtiyacı var. İşinizde sabırsız bir tutum içine girmeniz gerekmiyor. Sabırlı olmalısınız. Destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Sorumluluk duyduğunuz kişiler var, para kazanmayı onlar için önemsiyorsunuz. Sizin parada gözünüz yok ama para kazanmanın önemli olduğunu düşünüyorsunuz. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Yaşadığınız bir gerginlik, bazı soruları zamana bırakabilmeniz halinde ortadan kalkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed