Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Karşı tarafa güçlü yanlarınızı göstermek için sosyal kimliğinizle ön planda olmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda size değer verilmesini yaptığınız işin takdir edilmesini de bekleyebilirsiniz. Bu konuda biraz egonuza da yenik düşmemenizi tavsiye ederiz. Yalnız olan teraziler için bugün gerçekleşen tanışmalar ilerleyen süreçlerde heyecanlı bir aşk hikayesine dönüşebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Bugünlerde oldukça sıkıntılısınız. Umduğunuz gelişmeler bir türlü gerçekleşmiyor. Sürekli plan değiştirmek zorunda kalıyorsunuz. Üzerinizde büyük bir baskı ve sıkıntı hissediyorsunuz. Bugün beklediğiniz bazı haberlerin gelmeyişi ile yine sıkıntı hissedebilirsiniz. Ailenizden birileri sık sık sizi düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Kartınız aşk... Aşk hayatınız yolunda giderken birden tökezleyebilirsiniz. İşiniz ve partneriniz arasında kalacaksınız. Para sizin için ikinci planda ancak yinede karışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Sizi eğlendiren ve huzur veren insanlara özel bir ilgi ve hayranlık duyabilirsiniz. Bu durum ileride sizi duygusal karmaşaya itebilir. Tercihlerinizin kalıcı ve ileriye dönük olmasında fayda var. Son zamanlarda yaptığınız aşırı harcamalar maddi olarak sıkıntıya girmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Kendinizi geliştirebileceğiniz pek çok konu hayatınıza girmekte. Birden fazla ilgi alanı ve yeni bir eğitim programı sizi hareketli kılacaktır. Yabancılarla olan ilişkiler açısından ise olumlu bir dönem. Destek almak, eğitim hayatınızla ilgili düşüncelerinizi yenilemek üzere harekete geçeceksiniz. Değişik görüşlere karşı daha esnek olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ekim 2019)
İşyerinizdeki huzur genel huzurunuzu da etkiliyor. Hafta başında küçük bir problem yaşayacağınıza dair kimi ipuçları sizi hafif tedirgin ediyor. Bu sorun huzurunuzun bozulmasına neden olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
İlişkinizde kızgınlık yaratan açmazlarınızın sevgilinizi daha çekici biri yaptığını inkar etmeyin. Arada bir sergilediği aşırı çıkışlarını kişilik özelliği olarak kabullenmek durumunda kalacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, uzun zamandır istediğiniz bir projenizi hayata geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Küçük harcamalarınıza daha uygun çözümler getirmelisiniz. Bugünden bu konuda yeni alışkınlıklar edinmeye çalışmak iyi bir başlangıç olabilir. Bazı para haberlerini iyi araştırmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Duygusal konularda daha net, kararlı olmalısınız. Ufukta görünen mutlu günler size yalnızca bir adım uzaklıkta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed