Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2019)
Belli amaçlar için koşturmanız lüzumsuz gayretlerden daha iyi olabilir. Eğer sizin için önemli plan ve projeleri koruma amaçlı aktivitelere katılırsanız, canlandırmaya çalışacağınız inanç ve düşünceler huzur getirebilir. Sizinle aynı ideallere ve değerlere bağlı kişilerle zaman geçirmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs’ün olumlu görünümü öğle saatlerine kadar estetik, aşk, sanat ve yaratıcılıkla ilgili konularda bizi destekliyor olacak. Öğle sonrası saatlerde daha gergin geçebilir, huzursuz hissedebilir veya tartışma ortamlarına girebiliriz. Kelimelerimizi dikkatli kullanmamız ve sakarlıklara veya ufak tefek kazalara karşı da tedbirli olmamız gerekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Eylül 2019)
Bugün yapacağınız bir araştırma, tıkanıklık yaşadığınız konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştirecek. Bazı etkilenmelerin de katkısıyla, bu konuda değişik düşünceler içine gireceksiniz. Bir gelişmeyi sabırla bekliyorsunuz. Bu gelişme bugünlerde gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2019)
Bugün, kaşı cins üzerinde yoğun duygular besleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile ortak ve olumlu bir performans içindesiniz. Onun sizin üzerinizdeki etkilerini inkar etmek istemiyorsunuz. Manevi anlamda güçlü ve enerjik olmanız, sizin sosyal aktivitelerinizin daha da hızlanmasına neden olacak. Kendinizi ispat edeceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2019)
Bireysel yaratıcılığınızla iş ya da özel hayatınızda performans göstermeniz beklenebilir bu dolunayla birlikte . Bir hobi ürününüz herkesin göreceği şekilde sunulabilir. Yeni ve özel biriyle tanışmak sizde gergin bir hava yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2019)
Sağlık ve iş konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle işe dair çalışmalarınızda yoğun bir tempo içine girmeniz mümkün gözüküyor. Bu yüzden sağlığınızla ilgili randevularınızda gecikmeler veya ertelemeler meydana gelebilir. Gün içinde evcil hayvanınız bazı ufak rahatsızlıklar geçirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Eylül 2019)
Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yine de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınız bugün paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı bir çok gözden geçirmelere ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2019)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Eylül 2019)
Bugün özellikle evinizle ilgili aşırı masraflarınız olacak. Bu da sizi önümüzdeki günlerde ciddi şekilde sıkıntıya sokacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Eylül 2019)
Kendinizi şartlandırıp katıldığınız tartışmalar verimsiz olduğu kadar da tehlikeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed