Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Sezgileriniz güçlü ve güvenilir. Sanatla ilgili olaylar ilginizi çekebilir. Karşı cins ilişkileriniz mükemmel seviyede olabilir. Bir yolculuk veya güzel bir tatil ihtimali güçlüdür. Oldukça iyimsersiniz. Kendinize olan güveniniz ise neredeyse en üst noktasında bulunuyor. Tüm bunlar iş konularında iyi ve etkili bir iletişim kurmanızı ve dolayısıyla çevrenizdeki insanlarla olumlu işbirliklerine girmenizi sağlayabilir. Ayrıca fikirleriniz ve çalışmalarınızla da çevrenizden destek alacaksınız.. İşinizde başarılısınız ve önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz. Eğer yalnızsanız artık romantk olmaya ve ihtiraslarınızı açığa vurmaya hazırsınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu bilmelisiniz. karşınıza çıkan güçlüklerle baş etmeniz gerekiyor. Bugünlerde oldukça ilgi çekicisiniz. Yeni başlangıçlar için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan ama bir türlü hayatınızdan da çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Bugünlerde sevgilinizle ilgili romantik fikirleriniz var. Oysa o bunun farkında değil. İşlerinin yoğun olmasından dolayı size zaman ayırmakta güçlük çekiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Bilmece yumağı gibi olan hayatınızdaki bazı sorunları tek başınıza çözmeye kalkışmayın. Bu konuda zekasına güvendiğiniz dostlarınızla fikir alışverişinde bulunun. Maddi anlamda rahata kavuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Yeni planlar ve düşünceler hayatınıza giriyor. İletişim ve zihinsel konularda çok yeni girişimler yapabileceksiniz. Eğitim hayatınızda ise daha hareketli şartlara ilerliyorsunuz. Çok yeni konular hayatınıza girerken, kendinizi ortaya koymalısınız. Yakın çevre ve kardeşlerle olan ilişkileriniz ise olumlu ilerliyor. Kısa yolculuklarınız hafta sonunu içine alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Tatilden sonra kendinizi yapmanız gerekmeyen pek çok işi yaparken bulabilirsiniz. İnisiyatifli ve seri oluşunuz üzerinize vazife olmayan işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Para sıkıntısının ne olduğunu biliyorsunuz. Küçük de olsa, her zaman kenarda bir birikiminiz oluyor. Öyle ağır para sıkıntılarınız yok. Fakat bu sonsuza kadar böyle gidecek anlamına gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Özel uğraşlarınız arasında sağlığı koruyucu, bedeni zinde tutan sosyallikler var, ama siz bunları biraz sağlığı bozucu hale getirebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed