Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2019)
Hedefe ulaşmak için birleşme arzunuz da ön plana çıkıyor. İşte beklediğinizin aksine oldukça verimli ilişkiler kuracak ve birlik çalışmalarına katılacaksınız. Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. İşlerinize başlamasına başlıyor fakat istikrarlı olamıyorsunuz. Genel olarak ilk yargılarınız doğru fakat ayrıntılarla fazlaca ilgilenmeniz zaman kaybına neden oluyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2019)
Bugünlerde uzakça bir yere kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Görmediğiniz, bilmediğiniz bir yere gitmek sizi heyecanlandırıyor. Üstelik bu yolculuğun ucunda maddi bir kazanç da söz konusu. İsteklerinizi gerçekleştirmede hiç bir engeli tanımıyorsunuz. Gelecekle ilgili çok güzel planlarınız var. Uygun koşulları oluşturmanız zaman alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2019)
Değişkensiniz. Bir karar veriyorsunuz sonra bu kararınızdan vazgeçip yeni bir karar veriyorsunuz. Ama sonunda yaptıklarınızdan pişman oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2019)
Bugün size angarya olarak yüklenmiş rutin ve sıkıc ı sorumluluklar , aslında bu işte sizden biraz cık daha tecrübeli ya da pratik bir başkasının desteği ile kolaylıkla yoluna koyulabilir. Telefon defterinize bir göz atın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2019)
Planlarınızı ilerletmekte zorlanacaksınız. Akışta kalmanız gereken bu günlerde önemli kararlar almaktan kaçınmanız gerek. Dikkatinizden kaçan konular sorun yaratabilir. Gelişmelere özen göstermeli, kendinize dikkat etmelisiniz. Gereksiz endişelerin sizi engellemesi sonucu kontrol dışı olaylar hayatınıza girecektir. İşte otoritelerle ilgili sorunlara dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2019)
Bazı arkadaşlarınızı aşırı edilgen bulmanız, kırıcı tartışmaları getirebilir. Daha özenli yaklaşımlarla bir şeyleri düzeltebilirsiniz. Bazı konularda hissettiğiniz yalnızlık duygusu kalıcı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2019)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2019)
Parasal konularda biraz daha rahat olmalı ve yapmanız gereken lüzumlu harcamaları artık yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2019)
İyimsersiniz. Fakat bu özelliğiniz, beklentilerinizde biraz hayalcilik gibi görünebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed