Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Bugün bazı duygusal sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışabilir ailenizle aranızda geçen huzursuz konulara cevap bulmak isteyebilirsiniz. Daha fazla aradaki mesafeyi büyütmeden yaşanan gerginliklere bir son vermeli ve aile kavramının ne kadar önemli olduğunu her iki tarafta kabul etmelidir. Aksi takdirde yaşamınızın her alanına yayılacak olan bu huzursuzluk sizleri giderek daha sıkıntılı ve agresif bir kişi yapabilir. Bu konuda ilk adımı atan taraf siz olabilirsiniz. Bunu yapmakla da inanın hiçbir şey kaybetmezsiniz. Özel ilişkisi olan teraziler bugün özellikle kafa karıştıracak davranışlardan uzak durmalılar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2018)
Geleneksel ilişkilerin dışında duruyorsunuz. Belli ölçülerde kuraldışı bakışınız, bazı dayanışmaların dışında kalmanıza yol açıyor. Bugünlerde çok ortak yanlarınızın olduğu birini fark edeceksiniz. Bu durum, bugüne kadar birbirinize uzak kalışınızdaki sübjektif koşullanmaları su yüzüne çıkartacak. Sizi bu yakınlaşmada mutluluk bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
AŞK: Karşı cinsin başınıdöndürmekte yetenekliolduğunuzu biliyorsunuz. Bugünenerjiniz düşebilir. Moralinizibozacağınıza hemen toparlanarakayna karşısına geçin.PARA: Mesleki konularda işyaşamınıza odaklanmanız gerekiyor. Sürekli izinalmak ve dolaşmak isteğiniz size yaramayacak.SAĞLIK: Güncel koşuşturmacalarınız sebebi ilespor aktivitelerinden uzak kalıyorsunuz. Bu dasizi kalp sorunlarıyla başbaşa bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Eşten ve iş birliğinden yana her zamankinde şanslı olduğunuz bir gün. Siz ne kadar iyilikle yaklaşırsanız karşınızdaki kişiler de buna misliyle karşılık verecekler. Vurdumduymaz yaklaşımlar ise ilişkilerinizi zedeleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Sizi neşeli ve canlı kılacak bir güne başlıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Özelikle akşam için bir kutlamaya ya da dernek toplantısı gibi kalabalık bir ortama davet alabilirsiniz. Gün içinde elde edeceğiniz bazı kazançlar da olabilir. Ancak elinize geçen parayı zevkler için aşırı harcama eğiliminde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2018)
Bugün çeşitli etkiler üzerinizde huzursuzluk yaratabilir. İşte yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden kuruntu yapabilirsiniz. Güvendiğiniz iş arkadaşlarınızla birlikte hareket etmeniz doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Mesleğinizde planlı davranmamak zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2018)
Çevrenizdeki bazı insanlar sizi parasal konularda yanlış yönlendirebilir, onlara kulak asmamalısınız, tam aksine parasal konularda kararlarınızı tek başına vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2018)
Gelecek kaygılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Biraz daha sabredin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed