Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
İlişkileriniz ön planda. Belli fırsatları değerlendirebilmek için organize olmanız gerekiyor. Seyahatler, eğitim ve iletişim etkili kişilerle tanışma şansı elde etmenizi sağlayabilir. Özel yaşamınız ilerlemenizi engelliyor olabilir. Daha az denenmiş yollardan gitmekten veya az seyahat edilen yerlere ziyaretten kaçmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Komşuluk gibi ilişkilerde küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Bu ilişkilerde, kendinizi hiç ilginiz olmayan problemlerin başında bulabilirsiniz. Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmalı, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünmeniz, dostlarınızı size karşı belli bir hassasiyet göstermek durumunda bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
AŞK: Duygu yoğunluğunuzyüzünüze yansıyor. İyi gitmeyenilişkinizde birilerini suçlamayerine onunla çok daha iyi fikirtartışmaları yaparak taşlarıyerine oturtabilirsiniz.PARA: İç dünyanızdaki fırtınalarıasla dışa yansıtmayın. Yarım kalan işlerinizitamamlayarak kafanızı dağıtabilirsiniz. Maliprojelerinizle uygularsanız zorlu günleri aşarsınız.SAĞLIK: Kafanızın karışık olması unutkanlığıberaberinde getiriyor. Olayları akışına bırakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Farklı meslek kollarındaki insanlarla fırsat buldukça bir araya gelmeniz bilginizi artırıyor. Aile büyüklerinizle gereksiz tartışmalara girmeşyin. Onların tecrübelerinden yararlanın. Aşk rüzgarları esiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Bugün çok özel bir ışıltınız olacak. Talih yıldızınız parlayacak ve size hoş süprizler yaşatacak. Aşk hayatınızda da hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayranlarınız sayesinde gününüz epey renkli ve eğlenceli geçeceğe benziyor. Diplomatik tavırlarınız onları daha da umutlandırabilir. Biraz merhametli olun. İş hayatınızda da sözlerinizin etkisi oldukça yüksek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Yakında yeni bir iş teklifi daha alabilirsiniz. Bu bir iş değişikliği değil, ek bir iş önerisi olabilir. İş yaşamınızdaki yükselişinizi sürdürüyorsunuz. İş ortamınız sizden memnun, fakat bu memnuniyet tek taraflı gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir. Çok da iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor. Önümüzdeki günlerde bazı kayıplar görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Çıkarlarını fazla ön planda tutan biriyle, onu yeterince tanımadan muhabbeti ilerletiyorsunuz. Bu konuda bir uyarı alabilirsiniz. Önemsemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed