Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Kariyerde beklentilerinizi karşılayacak yeni yollar oluşturabilirsiniz. Fakat bu yollar hemen aydınlığa çıkmayabilir. Bu konuda savaşçı bir yapıda olmalı, ideallerininiz için mücadele etmekten çekinmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Bugün ilişkilerinizde her zamankinden daha duyarlı olabilirsiniz ve bu durum zaman zaman karşılıklı alınganlığa dönüşebilir. Ayrıca Venüs ve Satürn ün etkileri sevgi konusunda daha soğukkanlı ve mesafeli bir tutum geliştirmenize neden olabilir. Olaylara daha esnek bakar ve yeni düşüncelere açıklık gösterirseniz, çok daha kazançlı çıkabilirsiniz. Eğitim, yolculuk ve hareket katan olaylar söz konusu. Olaylara çok daha farklı açılardan bakarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz; yabancılar da size yardımcı olabilir. Eğitim ve yolculuk alternatifleri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Bugün kimseyle çok fazla tartışmayacaksınız. Bu insanların gözünde sevimli görünmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Bugün Ay’ın bulunduğu konum, yakın ilişkilerinizde tepkisel davranmanıza neden olabilir. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar ve olayları duygusal bir şekilde algılamanız yüzünden işinizde istediğiniz performansa ulaşamıyorsunuz. Bu neden-le mantığınızla hareket etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Yakınlarla ilgili konulardan uzaklaşacak, daha fazla ailevi sorunlara eğileceksiniz. Gün ortasından sonra hem ev, hem de iş hayatı açısından hareket ve sorumlulukların arttığı zamanlar başlıyor. Bir yandan da eldeki maddi kaynaklar, toprağa ait yatırım planları üzerinde durabilirsiniz. Bu konuda sizi destekleyen önemli gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2018)
İş yaşamınızda yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Kısa zamanda bir çok işi bitirebileceksiniz ve ilginç fikirler üretme şansınız olacaktır. Özellikle beklenti düzeyiniz yükselebilir ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Size çekici gelecek bazı yeni yaklaşımlarla karşılaşabilrisiniz ancak bu konuda son derece dikkatli olmalısınız. Bazı aldatıcı bilgiler alabilirsiniz yada sizi yanıltmaya yönelik girişimler olabilir. Hayal gücünüzü olumlu kullanmanız sizi ilginç deneyimlere götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Alışverişe olan düşkünlüğünüz bugün de kendini gösterecek. Gereksiz bir yığın harcama yapacaksınız. Fakat maddi durumunun düzgün olduğu için bu harcamalar sizi pek etkilemeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Bugün aşırı duygusal davranmaktan ve ani tepkilerde bulunmaktan kaçınmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed